راه حل های پایدار

پيشگام در امكانات

رشد و پايداري در اثر نوآوري

از همان روزهاي ابتدايي تاسيس شركت سیکا، نوآوري تداوم داشته و اين تداوم، محرك اصلي در موفقيت استراتژی رشد سيكا بوده است. نوآوري در سيكا به منظور كاهش اثرات زيست محيطي و افزايش كارايي محصولات و راه حل‌ها در طول زنجيره ارزش انجام می‌شود و به اين طريق، سيكا به نيازهاي بازار در زمينه محصولات پايدار پاسخ می‌دهد. عملي كردن ايده یعنی از توليد محصول تا كاربرد در محل مشتري نشان می‌دهد كه سيكا قصد دارد تا از يك تأمین كننده صرف فاصله بگيرد و به يك عرضه‌كننده محصولات نوآورانه تبديل شود، محصولاتي كه كارايي، دوام و زیبایی ساختمان‌ها، زیرساخت‌ها و تاسيسات مختلف را بهبود می‌بخشند. راه حل‌ها و مفاهيم يكپارچه سيكا با تمام دوره عمر يك ساختمان (از مراحل اوليه ساخت، نگهداري، ترميم، گسترش تا تخريب) سروكار دارند. راه حل‌های پايدار سيكا شامل مجموعه محصولاتي می‌شود كه به همراه خدمات، ابزار، و پروژه‌های مرجع باعث بهبود عملكرد پايداري می‌شوند. داده‌های كمّي درباره محصولات می‌توانند گواهي بر ارزش وعده داده شده باشند.

افزايش منفعت مشتري و كاهش اثرات زيست محيطي

تاثير محصولات سيكا از نظر جهت گیری‌های كلان پايداري را می‌توان بر اساس چشم‌انداز دوره عمر در طول زنجيره ارزش تحليل كرد. در شركت سيكا، طراحي، بهبود، ارتقاء و فروش محصولات، سیستم‌ها و روش‌های پروژه با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف ساختمان و حمل و نقل پايدار انجام می‌شوند و براي مثال می‌توان به بازده انرژي، منابع و ماده اشاره كرد.

پايداري محصولات، سیستم‌ها و خدمات با عملكرد بالاي آن‌ها رابطه نزديكي دارد. سيكا نمادي از محصولاتي است كه از نظر فني بهتر، كاربرپسند و در طول عمر كاري خود (از كاربرد تا تخريب) پايدار می باشد. محصولات سيكا براي استفاده بلند مدت طراحي شده‌اند. اين محصولات ارزش بيشتري به همراه می‌آورند و در طول عمر كاري خود، تاثير زيست محيطي كمتري در مقايسه با محصولات مشابه دارند.