اطلاعیه قانونی

محدودیت‌های دسترسی

استفاده از اطلاعات در این وب‌سایت (که از این به بعد «سایت» نامیده می‌شود) در کشورها یا در حوزه‌های قضایی که این مورد نقض قانون محسوب می‌شود، ممنوع است. اگر این شرایط درباره‌ي شما صدق می‌کند، حق دسترسی یا استفاده از اطلاعات این سایت را ندارید.

شرایط استفاده

لطفاً شرایط استفاده را به‌دقت مطالعه کنید و ببینید دسترسی‌ یا استفاده‌ شما از این سایت شامل این موارد می‌شود یا خیر. با دسترسی به این سایت و صفحات آن، تائید می‌کنید که شرایط استفاده را فهمیده‌اید و با آن موافق هستید. در صورت نپذیرفتن شرایط استفاده، لطفاً به سایت مراجعه یا از آن استفاده نکنید. «شرایط استفاده» ممکن است در طول زمان تغییر کند.

این سایت تحت مالکیت و مدیریت سیکا ای‌جی، یک شرکت مستقر در سوئيس، قرار دارد. این سایت و «شرایط استفاده» از آن تحت قوانین سوئيس است.

۱. سلب مسئولیت کلی

مطالب و اطلاعات این سایت «همان‌گونه که هست» و بدون هیچ‌گونه ضمانت ضمنی یا صریحی ارائه شده است. به عهده گرفتن هرگونه ضمانت، از جمله تضمین‌ بی‌عیب‌ونقص بودن ‍و نداشتن اثرات جانبی و مناسب بودن جهت استفاده‌ی خاص، رد می‌شود.

هیچ ضمانت یا مسئولیتی در قبال محتوا، کارکرد، لینک‌ها یا گفتگوها، همچنین نقایص یا خطاها یا اصلاحات آن‌ها، اخلال در ارتباطات یا از دست رفتن اطلاعات یا عدم وجود ویروس‌ها یا سایر بدافزارهای آسیب‌زا وجود ندارد.

در موارد زیر، شرکت یا شرکت‌های وابسته یا شعبات محلی آن هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت خسارات به شکل مستقیم، غیرمستقیم، تبعی یا تشریفاتی ندارند: دسترسی به سایت یا استفاده از آن، یا ناتوانی در دسترسی و استفاده از سایت یا امکانات یا کارکردهای آن در ارتباط با جستجو یا دانلود هرگونه اطلاعات، داده‌، متن، تصویر یا هر مطلب در دسترس دیگری از طریق این سایت یا هر سایتی که این سایت به آن لینک داده است یا هر سایتی که به سایت ما لینک داده است.

مسئولیت بررسی صحت، قابلیت اطمینان و سودمندی ایده‌ها، خدمات یا سایر اطلاعات ارائه شده بر عهده‌ی کاربر است.

همه‌ی اطلاعات ارائه‌شده در این سایت مشروط به درک خودِ موضوع است و نباید به‌عنوان توصیه‌ای در زمینه‌ی حرفه‌ای، سرمایه‌گذاری، مالی، مالیاتی، حسابداری یا قانونی تفسیر شود. بر همین اساس، شرکت در قبال استفاده یا سوءاستفاده از چنین اطلاعاتی هیچ مسئولیتی ندارد. کاربران باید بر اساس شرایط شخصی خود با مشاوران حرفه‌ای مشورت کنند.

۲. هیچ پیشنهادی وجود ندارد

در این سایت هیچ‌چیزی نباید به‌عنوان پیشنهاد، درخواست، توصیه یا هرگونه خدمات دیگری برای قبول یا رد هرگونه سرمایه‌گذاری یا مشارکت در هر سرمایه‌گذاری یا معامله‌ای تفسیر شود. برای کسب اطلاع درباره محصول یا کشوری خاص لطفاً به وب‌سایت مربوطه مراجعه کنید.

۳. مالکیت معنوی

به‌غیراز موارد تعیین شده، همه‌ی اطلاعات، متن، تصاویر، کارکردها و طرح کلی (شامل «ظاهر و حال‌وهوا») موجود در این سایت جزء دارایی شرکت سیکا است و بدون داشتن رضایت‌نامه‌ی کتبی شرکت نباید به‌صورت کلی یا جزئی کپی یا منتشر شود.

با وجود این، به‌شرط عدم نقض قانون کپی‌رایت، می‌توانید هر صفحه‌ای از سایت را برای کاربردهای شخصی و غیرتجاری دانلود یا چاپ کنید.

۴. لینک‌ها

لینک‌های داده‌شده از این سایت به سایت‌های دیگر صرفاً برای اطلاع یا راحتی بیشتر شماست.

شرکت سیکا در قبال وب‌سایت‌های لینک‌ شده به این سایت، از جمله محتوا و فعالیت آن‌ها، هیچ مسئولیتی ندارد. شرکت این لینک‌ها را بازبینی یا پایش نمی‌کند. ممکن است برخی سایت‌ها خارج از کشور شما و مشمول قوانین و مقررات متفاوتی باشند.

لینک‌های این سایت به سایت‌های دیگر (یا لینک‌هایی از سایت‌های دیگری به این سایت) به معنای ارجاع، تائید، تصدیق، تبلیغ، پیشنهاد یا درخواست چنین سایت‌هایی یا محتوا یا محصولات و خدمات تبلیغ‌شده یا ارائه‌شده از طریق آن سایت‌ها نیست.

شرکت معتقد است که لینک‌های این سایت به دیگر صفحات وب‌، گروه‌های خبری و وب‌سایت‌های در دسترس عموم یا هرگونه منبع دیگری از نظر قانونی مجاز است و با انتظارات معمول و عرف استفاده‌کنندگان از اینترنت همخوانی دارد.

بدون داشتن اجازه‌ی کتبی از شرکت، هیچ شخص یا وب‌سایتی اجازه‌ی لینک دادن، چه صفحات خانگی چه صفحه‌ی داخلی، به این سایت را ندارد.

۵. حریم خصوصی شرکت

برای محافظت از همه‌ی اطلاعات به‌دست‌آمده از بازدیدکنندگان آنلاین در برابر دسترسی و استفاده‌ی غیرمجاز، اقدامات احتیاطی مناسبی اتخاذ کرده است و به‌صورت دوره‌ای اقدامات امنیتی‌اش را بازبینی می‌کند.

اطلاعات محرمانه یا خصوصی‌تان را هرگز از طریق سایت ارسال نکنید. با ارسال اطلاعات محرمانه به شرکت هیچ رابطه‌ی محرمانه‌ای بین شما و شرکت ایجاد نمی‌شود. به‌غیراز اطلاعات هویت فردی، شرکت اطلاعات دریافتی از طریق سایت را غیرمحرمانه تلقی می‌کند.

شرکت از اطلاعات هویت فردی تنها برای بررسی درخواست اطلاعات یا بازاریابی محصولات و خدمات استفاده می‌کند. شما با ارسال اطلاعات از طریق سایت یا هر ابزار الکترونیک دیگری به شرکت اجازه‌ی قطعی نامحدودی برای استفاده، تکثیر، نمایش، تغییر و توزیع آن اطلاعات می‌دهید.

شرکت حق استفاده از اطلاعات شامل دانش، تکنیک‌ها یا ایده‌های موجود در آن اطلاعات را بدون پرداخت هیچ‌گونه حقی و با هر هدفی برای خود محفوظ می‌داند.

۶. پایش

شرکت در قبال پایش ارسال‌ یا انتقال به این سایت یا از طریق این سایت یا هر وب‌سایت دیگری که به این سایت لینک دارد، هیچ مسئولیتی ندارد. شرکت حق پایش این اطلاعات را، از جمله اتاق‌های گفتگو و بخش‌های وب‌سایت، برای خود محفوظ می‌داند.

شما تائید می‌کنید که هیچ مسئولیتی در قبال چنین اطلاعاتی وجود ندارد. همچنین تائید می‌کنید که با ارائه یا ارسال این اطلاعات هیچ رابطه‌ی محرمانه، قراردادی یا هیچ نوع دیگری بین شما و شرکت ایجاد نمی‌شود.

۷. رفتار کاربر

حین دسترسی یا استفاده از هر یک از بخش‌های سایت، نمی‌توانید: هیچ‌گونه اطلاعات غیرقانونی، تهدیدکننده، افتراآمیز، توهین‌آمیز، مستهجن، پورنوگرافی و کفرآمیز بفرستید، و یا هرگونه اطلاعات ناخوشایند، از جمله اطلاعاتی که حاوی یا مشوق اعمالی است که مجرمانه محسوب می‌شوند، اطلاعاتی که به مسئولیت مدنی منجر می‌شوند یا قانون یا قوانین ملی یا بین‌المللی را نقض می‌کنند؛

هرگونه اطلاعات یا نرم‌افزاری حاوی ویروس یا سایر بدافزارهای آسیب‌زا بفرستید؛ در عملکرد سایت خلل ایجاد کنید یا دسترسی کاربران دیگر به سایت را محدود کنید یا مانع از دسترسی آن‌ها شوید. ارسال، نشر، تکثیر، توزیع یا بهره‌برداری از اطلاعات، نرم‌افزارها یا سایر مطالب برگرفته از این سایت برای اهداف تجاری بدون داشتن اجازه‌ی کتبی از شرکت ممنوع است.

هشدار هرگونه تلاش از جانب هر شخصی برای آسیب زدن به این سایت یا تضعیف آن نقض قانون محسوب می‌شود. شرکت حق پیگیری خسارات وارده از طرف آن شخص تا بیشترین ظرفیت قانونی را برای خود محفوظ می‌داند.

۸. قوانین و مقررات موضوعه، محدودیت‌های قانونی محلی، به‌روزرسانی‌ها و غیره

این سایت و شرایط استفاده از آن را باید با توجه به قانون اساسی سوئيس، و بدون ارجاع به اصول تضاد قوانین، تفسیر و اجرا کرد. حوزه‌ی قضایی در زوریخ سوئيس قرار دارد.

شرکت اصلاً ادعا نمی‌کند که اطلاعات، مطالب یا کارکردها/امکانات موجود برای استفاده در سایر حوزه‌های قضایی مناسب است.

سایت با هیچ فردی در هیچ حوزه‌ی قضایی که در آن (به سبب ملیت، اقامت، شهروندی یا غیره) انتشار یا دسترسی به سایت و محتوای آن ناقض قوانین و مقررات محلی باشد، ارتباطی ندارد.

افرادی که چنین محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی درباره‌شان صدق می‌کند نباید به سایت دسترسی داشته باشند یا از آن استفاده کنند. شما با تشخیص خود به سایت مراجعه یا از آن استفاده می‌کنید و پیروی از قانون و مقررات تنها بر عهده‌ی خود شماست.

این «شرایط استفاده» ممکن است در طول زمان تغییر کند. در هر بار مراجعه به سایت یا استفاده از آن، شرایط استفاده از سایت را حتماً بررسی کنید.

۹. کوکی‌ها

این وب‌سایت از خدمات گوگل آنالیتیکس استفاده می‌کند. گوگل آنالیتیکس به سنجش نحوه‌ی تعامل کاربران با محتوای سایت کمک می‌کند. وقتی کاربر در صفحات می‌چرخد، گوگل آنالیتیکس تگ‌های جاوااسکریپت (کتابخانه‌ها) را برای ثبت اطلاعات درباره‌ی صفحه‌ای که کاربر بازدید کرده است، مثلاً URL صفحه، به صاحب سایت ارائه می‌دهد. کتابخانه‌های جاوااسکریپت گوگل آنالیتیکس از کوکی‌های HTTP برای «یادآوری» آنچه کاربر در صفحات قبلی انجام داده است/ نحوه تعامل‌ کاربر با سایت، استفاده می‌کند.

گوگل آنالیتیکس برای گزارش تعاملات کاربر در وب‌سایت‌های سیکا عمدتاً از کوکی‌های شخص-اول استفاده می‌کند. از این کوکی‌ها برای ذخیره‌ی اطلاعات قابل‌شناسایی غیرشخصی استفاده می‌شود. مرورگرها کوکی‌های شخص-اول را بین دامنه‌ها به اشتراک نمی‌گذارند.

آخرین به‌روزرسانی: اوت ۲۰۱۷.