محصولات آماده‌سازی(پرایمرها) و ابزارهای کمکی سیکا

محصولات كمكي براي تكميل راهکار شما

سيكا طیف وسیعی از محصولات جانبي و کمکی را در كنار چسب ها و درزگیرها عرضه می‌کند. ما ابزارها، ممبران‌ها، نوارها و ‌محصولات آماده‌سازی‌ سطح(پرایمرها) را براي عملكرد بهينه ی سيستم هایتان به شما پيشنهاد می‌کنیم.

نوارها و ممبران‌ها

درزگیري و چسباندن را، مخصوصاً هنگام نصب سريع، می‌توان با استفاده از ممبران‌ها و نوارها نيز انجام داد. ما ممبران‌هاي مخصوصي را براي نصب پنجره (سيكا ممبران (Sika® Membrane) و نوارهاي انبساطي سيكا)، و نوارهاي درزگیري همه‌كاره (خانواده سيكا مولتي ‌سيل (Sika® MultiSeal)) را براي جلوگيري از نفوذ آب به داخل سقف و ساير مکان‌های مورد نياز هنگام تعميرات اساسي ارائه می‌کنیم.

آماده‌سازی سطح

براي اطمينان از چسبندگي خوب بين سطح و درزگیر، پرایمر‌ها و فعال‌سازهاي متنوعي براي آماده‌سازي سطح عرضه می‌کنیم. فقط یک سطح‌ قوی، چسبندگي خوب و یک درزگیر كشسان، می تواند يك اتصال پايدار، با دوام و بدون‌درز را تضمین کند.

 

ابزار و لوازم جانبي

سيكا انواع ابزار و لوازم جانبي را براي كاربران حرفه‌اي ارائه می‌کند. درزگیري در تمام طول روز با تلمبه‌ای بي‌كيفيت كاري خسته‌کننده و بيهوده است! پيشنهاد می‌کنیم از ابزاري استفاده كنيد كه كيفيت و بازده كارتان را افزايش دهند.