درزگیری نمای ساختمان با سیکا

ساختمان‌ها در چه قسمت‌هایی بيشتر در معرض نفوذ آب قرار دارند؟ در محل درزها!

براي اطمينان بيشتر از درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) استفاده كنيد. سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) محصولات باكيفيتي براي مصارف ضروري و مهم هستند. اين درزگیرها حاصل 100 سال تجربه، پيشرفت مداوم، نوآوري و تکنولوژی های مدرن تولیدی هستند.

ساختمان خود را ايمن و بدون عيب نگه داريد

استفاده از محصولات سيكا، انتخاب یک شریک قابل اطمینان جهت دستیابی به پروژه های با دوام، باکیفیت و ایمن می باشد. درباره بخش هایی از ساختمان كه بيشتر در معرض نشتي آب هستند غفلت نكنيد- سيكا را انتخاب كنيد. به همین دليل است كه درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) انتخاب اول مصرف‌كنندگان درزگیرها در سرتاسر جهان هستند.

نماهای بتنی و آجری

براي سطوح متخلخل، مانند بتن، آجر و مصالح بنايي، درزگیرهاي پيشرفته پلي یورتانی سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را پيشنهاد می‌دهیم. از جمله خواص اين محصولات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • انعطاف‌پذيري بالا
  • مقاومت بسيار خوب در برابر شرايط جوّي
  • بهترين عملكرد نسبت به قیمت
  • چسبندگي بسيار عالي

دوام طولاني درزهای موجود در نمای ساختمان را تضمین می‌کنند. به دنبال ثبات و پايداري باشيد – سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را انتخاب كنيد.

نماهاي فلزي و شیشه‌ای

براي سطوح غيرمتخلخل، مانند شيشه و فلز، درزگیرهاي سيليكوني سيكا هايفلكس (®SikaHyflex) را پيشنهاد می‌کنیم.

ما به عنوان یکی از تولیدکننده های اصلي چسب‌ها و درزگیرها در صنعت نمای ساختمان‌، به ویژه در نماهای شیشه ای، از نیازهای صنعت گران این عرصه کاملا مطلع هستیم. درزگیرهاي ما به تمام نيازها، از بحث سازگاري گرفته تا مقاومت در برابر لكه گذاری و تغییر رنگ، پاسخ می‌دهند.

نصب پنجره

در مصارفی که به بحث چسبندگی به سطوحِ گوناگون مطرح باشد (مانند نصب پنجره)، درزگیرهاي منحصربفرد پليمري اصلاح‌شده با سيلان سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) استفاده می‌شوند. از جمله خواص اين درزگیرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محدوده وسيع چسبندگي از PVC تا چوب و آلومينيوم
  • اجرای آسان و سطح تمام شده یکنواخت
  • دوام بالا

ویژگی های فوق برخی از دلایلی هستند که استفاده از این محصولات را به اولين انتخاب پیمانکارها و تولیدکنندگان در سرتاسر جهان تبديل كرده است. از درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) استفاده كنيد.

دانلود بروشور چسب و درزگیر – آب بندی نما