پر کردن درزهای داخلي ساختمان با درزگیرهای سیکا

پرکردن درزهای داخلي با درزهای خارجي تفاوت دارد

در داخل ساختمان، كاربردهاي درزگیري متعددي، مانند درزگیري اطراف پنجره‌ها و درها، بين ديوارها و در مکان‌های مرطوب، وجود دارد. شرايط مورد نياز براي درزگیري داخل ساختمان با خارج آن تفاوت دارد. بو، بخار تركيبات آلي، سازگاري با انواع رنگ‌ها، زيبايي ظاهري و كشساني طولاني مدت از جمله ویژگی‌های مهم محصولات درزگیري فضاي داخلي ساختمان هستند تا باعث ايجاد پايداری، دوام و رضايتمندي شما شود.

از چه محصولاتي می‌توانید استفاده كنيد؟

درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex)، سيكاسيل (®Sikasil) و سيكاسريل (®Sikacryl) براي اين شرايط طراحي شده‌اند. جزئيات اين محصولات با هم تفاوت دارد: از محصولات با كيفيت استفاده كنيد، سيكا را انتخاب كنيد! ما درزگیرهاي كشسان سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاسيل (®Sikasil) و سيكاسريل (®Sikacryl) را با انعطاف‌پذيري مناسب، قابليت اعمال بر روي رنگ، و سازگاري بسيار خوب با انواع رنگ‌های با كاربرد آسان عرضه می‌کنیم.

درزگیرهاي مورد استفاده توسط متخصصين تزئينات داخلي و نقاش‌ها

درزگیرهاي فضاي داخلي اغلب توسط نقاش‌ها و متخصصين تزئينات داخلي براي پركردن ترک‌ها و اتصالات، قبل از پوشاندن آن‌ها با گچ يا رنگ استفاده می‌شوند. ما درزگیرهاي كشسان سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاسيل (®Sikasil) را با خواص كاربردي كامل، انعطاف‌پذيري مناسب و چسبندگي خوب به بسياري از رنگ‌ها عرضه می‌کنیم.

حفاظت در برابر آتش

درزگیرها و فوم‌های مقاوم به آتش بخشي از سيستم حفاظت ديوارها، درها و لوله‌ها در برابر آتش‌سوزي هستند. اين مواد، دود و آتش را تا مدتي مشخص در محل بوجود آمده محدود می‌کنند تا ساكنين بتوانند از ساختمان خارج شوند. درزگیرها و فوم‌های مقاوم به آتش مطابق آخرين استانداردها آزمايش می‌شوند. این محصولات بسیار با کیفیت و آماده كمك و نجات افراد هنگام آتش‌سوزي هستند.

دانلود: بروشور راهکارهای مقاوم به آتشِ سیکا برای درزها

درزگیرهاي مورد استفاده در آشپزخانه و حمام

در مکان‌های مرطوب مانند آشپزخانه‌ها و حمام‌ها، اتصالات دائماً در معرض رطوبت، مواد شوينده و ساير مواد آلي هستند و شرايط ايده‌آلي براي رشد قارچ وجود دارد. درزگیرهاي سيكاسيل (®Sikasil) چسبندگي بسيار خوبي به سرامیک‌های بهداشتي و ساير مواد موجود در مکان‌های مرطوب دارند. اين محصولات انعطاف‌پذيري بالا و مقاومت ويژه‌اي در برابر رشد قارچ دارند.

فوم‌های انبساطي

هميشه هنگام نصب، شکاف‌ها، اتصالات و منافذ بزرگي وجود دارند كه بايد كاملا پر شوند يا قطعاتي هستند كه بايد در جاي خود محكم شوند. انواع فوم‌هاي با كيفيت سيكابوم (®SikaBoom) براي فرآیندهاي مختلف نصب استفاده می‌شوند. براي محكم كردن، پركردن و عايق بندي در برابر صدا، سرما و نشتی‌ها از سيكابوم (با تفنگ يا افشانك) استفاده كنيد.