درباره چسب ها و درزگیرهای سیکا

فرصت های جديد در ساخت و ساز با استفاده از چسب ها (اتصال های ‌کشسان)

چسب‌ها در مصارف مختلفی اهميت روزافزون پيدا کرده‌اند. اين مساله به افزايش تنوع مواد مورد استفاده، تمايل به سازه‌های سبك، افزايش بهره‌وري و انتقال بهتر و يكنواخت‌تر نيرو مربوط می‌شود. اهميت چسب‌ها در صنعت ساخت و ساز سنتي رو به افزايش است.

سيكا دانش فني و محصولات مناسب براي تمام موارد کاربردیِ نیاز به چسب را در اختيار دارد و در زمينه انواع چسب‌ها براي مصارف صنعتی و ساختمانی، نقش‌آفرین قدرتمندی در بازار است.

ساختمان‌ها در چه قسمت‌هایی بيشتر در معرض نفوذ آب قرار دارند؟ در محل درزها!

نفوذ آب درزگیري را بسيار حائز اهميت می‌کند! با محصولات با کیفیت و متنوع می‌توانیم راهکاری سفارشي براي ساختمان‌تان فراهم آوريم. درزگیر‌ها حدود 1% هزینه‌های ساختمان را در هر پروژه ساختمان‌سازي به خود اختصاص می‌دهند. هزينه بازسازي خرابی‌های ناشي از نشتي آب بسيار بيشتر از هزينه اوليه اجرای درزگیر‌ است. بنابراين، به صرفه تر است که به روش پيشگيري قابل اطمينان فكر كنيد.

حضور جهاني

حضور جهاني در بیش از 100 كشور به ما امكان می‌دهد تا به نيازهاي محلي‌ شما در انجام پروژه‌ها پاسخ دهيم. آنچه فراهم می‌آوریم:

• اطلاعات مربوط به شرايط ساختمان‌سازي بومی و الزامات قانوني

• پشتيباني محلي و آموزش در محل از طريق كارشناسان بومی

• عرضه مطمئن از طريق انبارهاي محلي و بیش از 200 كارخانه توليدي در سرتاسر جهان

پيشگام در زمينه فناوري

بهترين عملكرد هر محصول در كاربرد موردنظر شما بسيار اهميت دارد. بنابراين توليد درزگیرها و چسب‌های با كيفيت مهمترين هدف ما است. سيكا محصولات درجه يكي را بر اساس فناوری‌های زير عرضه می‌کند:

• پلي یورتان‌هاي پيشرفته

• پليمرهاي منحصربفرد اصلاح‌شده با سيلان

• سیلیکون‌های ابداعي

• محصولات كارآمد پایه‌آبی

محصولاتي با بهترين عملكرد و كيفيت ثابت

سيكا فراتر از يك محصول ترکیبی تصادفی‌ست. محصولات ما بر پايه پيش‌پليمرها هستند و به ما امكان مهندسي محصولات را تا مقياس مولكولي می‌دهند و شما را از بهترين عملكرد و كيفيت ثابت محصول مطمئن می‌سازند.

برنامه‌های ساختمان سبز

درزگیرهاي ما با سخت‌گيرانه‌ترين استانداردهاي مربوط به VOC و ساير آلاینده‌ها مطابقت دارند و ارزش افزوده‌ای به پروژه‌های ساختمان‌سازي سبز می‌دهند. سيكا با ارزيابي دوره عمر، گواهينامه‌هاي آلايندگي و دوام تاييد‌شده محصولات خود معيار جديدي را به بازار درزگیر معرفي كرده است.