درباره نمای ساختمان و نصب پنجره

ساختمان‌ها در چه قسمت‌هایی بيشتر در معرض نفوذ آب قرار دارند؟ در محل درزها!

براي اطمينان بيشتر از درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex)، سیکاسیل (®Sikasil) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) استفاده كنيد. سيكافلكس (®Sikaflex) سیکاسیل (®Sikasil) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) محصولات باكيفيتي براي مصارف ضروري و مهم هستند. اين درزگیرها حاصل 100 سال تجربه، پيشرفت مداوم، نوآوري و نکنولوژی های مدرن تولیدی هستند.

سبد محصولات سيكا شامل تمام فناوری‌های مهمي می‌شود كه بهترين راه‌حل‌ها را براي پروژه‌های شما پيشنهاد می‌دهند. حضور جهاني به ما امكان می‌دهد تا به نيازها و الزامات محلی‌تان در انجام پروژه‌های مهم پاسخ دهيم.

 

ساختمان خود را ايمن و بدون عيب نگه داريد

استفاده از محصولات سيكا، انتخاب یک شریک قابل اطمینان جهت دستیابی به پروژه های با دوام، باکیفیت و ایمن می باشد. درباره مکان‌هایی از ساختمان كه بيشتر در معرض نشتي آب هستند غفلت نكنيد- سيكا را انتخاب كنيد. به همین دليل است كه درزگیرهاي سيكافلكس (®Sikaflex) سیکاسیل (®Sikasil) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) انتخاب اول مصرف‌كنندگان درزگیرها در سرتاسر جهان هستند.

نماهاي بتني و آجری

براي سطوح متخلخل، مانند بتن، آجر و مصالح بنايي، درزگیرهاي پيشرفته پلي یورتانی سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را پيشنهاد می‌دهیم. از جمله خواص اين محصولات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • انعطاف‌پذيري بالا
  • مقاومت بسيار خوب در برابر شرايط جوّي
  • بهترين عملكرد نسبت به قیمت
  • چسبندگي بسيار عالي

دوام طولاني درزهای موجود در نمای ساختمان را تضمین می‌کنند. به دنبال ثبات و پايداري باشيد – سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را انتخاب كنيد.

نماهاي فلزي و شیشه‌ای

براي سطوح غيرمتخلخل، مانند شيشه و فلز، درزگیرهاي سيليكوني سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) را پيشنهاد می‌کنیم.

به عنوان یکی از عرضه‌کننده های اصلي چسب‌ها و درزگیرها در صنعت نمای ساختمان‌، به ویژه در نماهای شیشه ای، از نیاز صنعت گران این عرصه کاملا مطلع هستیم. درزگیرهاي ما به تمام نيازها، از بحث سازگاري گرفته تا مقاومت در برابر لكه گذاری وتغییر رنگ، پاسخ می‌دهند.

نصب پنجره

در مصارفی که چسبندگی به سطوحِ گوناگون مطرح باشد (مانند نصب پنجره)، درزگیرهاي منحصربفرد پليمري اصلاح‌شده با سيلانِ سيكافلكس (®Sikaflex) و سيكاهايفلكس (®SikaHyflex) استفاده می‌شوند. از جمله خواص اين درزگیرها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • محدوده وسيع چسبندگي از PVC تا چوب و آلومينيوم
  • اجرای آسان و سطح تمام شده یکنواخت
  • دوام بالا

ویژگی های فوق برخی از دلایلی هستند که استفاده از این محصولات را به اولين انتخاب پیمانکارها و تولیدکنندگان در سرتاسر جهان تبديل كرده است.