تولید محصولات سیکا، این بار در ایران

شرکت بین المللی سیکا با احداث و افتتاح خط تولید افزودنی های بتن در ایران دسترسی مشتریان خود را به این محصولات آسان تر نموده است.

کارخانه سیکا پارسیان از اوایل  دی ماه 1397 با در اختیار داشتن آزمایشگاه های مجهز و تکنسین های متخصص شروع به تولید محصولات خود در بخش افزودنی بتن کرده و تا به امروز بسیار موفقیت آمیز عمل کرده و پیشرفت چشمگیری داشته است.

یکی از مهم ترین سیاست های شرکت سیکا یکپارچه بودن تمام شعبه ها در سراسر دنیا می باشد و این یکپارچگی شامل استانداردهای بخش تولید نیز می باشد و تمام محصولات در تمام کارخانجات سراسر دنیا بر اساس مجموعه ای از استانداردهای ثابت و مشخص و زیر نظر سیکای مادر تولید و عرضه می شود و سیکا پارسیان مستثنا از این موضوع نمی باشد.

اولین محصول تولید شده در این کارخانه یکی از معروف ترین ابر روان کننده های سیکا به نام Sika ViscoCrete -3110  می باشد. تا به امروز تعداد محصولات تولید شده در کارخانه سیکا پارسیان به 8 نوع محصول رسیده که حجم تولید و درصد فروش بدست آمده در این مدت زمان کم قابل توجه است.

از آنجا که شرایط آب و هوایی، طرح اختلاط، مصالح و نیاز های هر پروژه می تواند متفاوت باشد سیکا پارسیان مفتخر است اعلام کند با در اختیار داشتن مجهزترین آزمایشگاه در زمینه کاری خود توانسته دو محصول جدید متناسب با شرایط آب و هوایی ایران و سیمان مورد استفاده در پروژه ها ارائه دهد و همچنین قادر به طراحی محصولات جدید بر حسب نیاز مشتریان در پروژه های خاص می باشد.