افتتاح چهارمين كارخانه در كانادا توسط سيكا

ملات و افزودنی های بتن

سيكا كارخانه ملات و افزودنی های بتن را در شهر ونكوور افتتاح كرد. اين كارخانه جديد چهارمين كارخانه گروه سيكا در كانادا است و محصولات خود را به ناحيه شمال غرب اقيانوس آرام عرضه می‌کند. اين ناحيه شامل شهرهاي مهمي مانند ونكوور، سياتل، و پورتلند است. با اين كارخانه جديد، سيكا می‌تواند به اجراي استراتژی توسعه زنجيره تامين خود در آمريكاي شمالي ادامه دهد. هدف از اين استراتژی، افزايش ظرفيت توليد در شهرهاي بزرگ و مهم اين ناحيه است.

18 كارخانه توليدي در آمريكاي شمالي

كريستوف گانز، مدير منطقه‌ای آمريكاي شمالي: «توليد محلي براي مشتريان اين ناحيه مزاياي زيادي خواهد داشت و آن‌ها می‌توانند به محصولات باكيفيت و با زمان انتظار و حمل كمتر دسترسي داشته باشند. بعلاوه، با حذف هزينه حمل بار از کارخانه‌های ادمونتون و مونترال و استفاده از منابع اوليه محلي می‌توانیم هزينه محصولات خود را بهينه كنيم.»

مجموعه جديد در ونكوور شامل يك كارخانه ملات و تجهيزات اختلاط براي توليد انواع افزودنی های بتن می‌شود. علاوه بر سالن‌های توليدي، اين مجموعه به آزمایشگاه‌های كنترل كيفي، انبار و فضاي اداري براي كاركنان اداري و فروش نيز مجهز است.

با راه‌اندازي اين كارخانه، تعداد کارخانه‌های توليدي سيكا در آمريكاي شمالي به 18 عدد می‌رسد كه چهارتاي آن‌ها در كانادا قرار دارند. اخیراً در دسامبر 2015، كارخانه مدرن توليد ملات در فيلادلفيا افتتاح شد تا محصولات مورد نياز شهرهاي مهم ساحل شرقي آمريكا را تامين كند.