سیکا ظرفیت تولید خود را در مصر گسترش می دهد

سیکا در حال توسعه دادن کارخانه ملات خود در Alexandria مصر می باشد که این گسترش متناسب با تقاضای رو به رشد در بازار ساخت و ساز در حال رشد مصر می باشد. مصر یکی از بزرگترین کشورهای پر جمعیت منطقه است که حدود 100 میلیون نفر جمعیت دارد و دارای صنعت ساخت و ساز پر رونقی می باشد.

صنعت ساخت و ساز در مصر با سرعت بسیار زیاد در حال رشد می باشد. عوامل اصلی افزایش تقاضا برای مصالح ساختمانی، پروژه های بزرگ در کلان شهرها، مانند شهر جدید پایتخت در شرق قاهره، Alamein شهر جدید در غرب اسکندریه و بسیاری از پروژه های ساختمانی دیگر در مناطق شهری قاهره و اسکندریه است.  سیکا از افزایش ظرفیت تولید خود برای حضور در این بازار در حال رشد استفاده می کند و موقعیت رهبری خود را در محصولات ملات تقویت می کند.

ایو شوادلر، مدیر منطقه ای  EMEA: ما رشد بسیار بالایی در مصر رقم زده ایم و ظرفیت تولید خود را برای ملات ها دو برابر کرده ایم. این یک مزیت رقابتی کلیدی در بازاری مانند مصر است که به سرعت در حال گسترش است. ما پایه ای گذاشته ایم برای رشدی فراتر از بازار، بنابراین خود را به عنوان تولید کننده قدرتمند محصولات با کارایی بالا در صنعت ساخت و ساز معرفی می کنیم. “

نیازهای  گسترده زیرساختی

با رشد سریع جمعیت مصر،  نیاز به محیط زندگی و زیرساخت های حمل و نقل و انرژی بسیار زیاد است. علاوه بر این، بخش عمده ای از سرمایه گذاری ها به توسعه زیرساخت های گردشگری هدایت می شود.

طبق پیش بینی ها، انتظار می رود صنعت ساخت و ساز در مصر در سال جاری با نرخی کمتر از 11 درصد رشد داشته باشد و تا سال 2023، رشد متوسط سالانه ای بیش از 10 درصد داشته باشد.