افتتاح کارخانه های سیکا در عربستان سعودی، قزاقستان و روسیه

کارخانه جدید سیکا در عربستان سعودی

سیکا حضور خود را در عربستان سعودی با افتتاح یک کارخانه تولیدی جدید برای افزودنی های بتن گسترش داده است.

کارخانه جدید سیکا در” دمام” در سواحل شرقی کشور، نه تنها به افزایش ظرفیت تولید، بلکه همچنین به طور خاص به بهینه سازی لجستیک و در نتیجه هزینه تولید، کمک می کند.

تا به امروز، سیکا به مشتریان خود در پایتخت عربستان ریاض و همچنین در سواحل شرق مواد افزودنی بتن را از کارخانه ی خود در رابغ، که در فاصله 1100 و 1500 کیلومتری از دمام و ریاض واقع شده، عرضه کرده است. بنابراین افتتاح کارخانه جدید در دمام تا حد زیادی فاصله حمل و نقل را کاهش داد و این برای مشتریان بالقوه در بازارهای همسایه در اطراف خلیج فارس وضعیت ایده آلی می باشد.
27/06/2018 June

افتتاح کارخانه سیکا در قزاقستان

سیکا در حال گسترش حضور خود در قزاقستان و تقویت جایگاه خود در دو منطقه ی در حال رشد این کشور است. سیکا جهت تقویت عملیات تولید خود در آلماتی در جنوب شرقی این کشور، به طور همزمان دو کارخانه تولید افزودنی بتن را راه اندازی می کند، که یکی در پایتخت آستانه و دیگری در غرب آتیرائو می باشد.

پایتخت این کشور، آستانه و منطقه غربی قزاقستان بازارهای جذابی هستند: در سه سال گذشته حدود17 میلیارد دلار سرمایه در این بازار پویای ساخت و ساز در جریان بوده است. پروژه های  جدید و بزرگ مانند سیستم حمل و نقل ریلی راه آهن آستانه (LRT) و ساختمان پلازای ابوظبی، که بزرگترین ساختمان در آسیای مرکزی خواهد بود، سبب افزایش تقاضا برای بتن می شود. همچنین این موضوع  در مورد صنعت نفت و گاز در منطقه اطراف آتیرائو نیز صادق است. یکی از نمونه های کانال دسترسی Prorva میدان نفتی تنگیز- یکی از بزرگترین میادین نفتی در منطقه- است که به دریای خزر متصل شده است.

11/10/2018 October

سیکا ظرفیت های خود را در روسیه گسترش می دهد

سیکا یک کارخانه جدید برای افزودنی های بتن در نزدیکی یکتاپرینبرگ روسیه افتتاح می کند. در منطقه اطراف کارخانه، پنج شهر با جمعیتی بیش از یک میلیون و بازارهای ساخت و ساز جذابی وجود دارد و بخش های زیادی از منطقه ولگا و سیبری نیز از این سایت جدید تامین می شوند.

منطقه اورال، با پایتخت یکتاپرینبرگ، یکی از مناطق پر رونق این کشور است .حدود 90 درصد از گاز طبیعی روسیه و دو سوم تولید نفت از این منطقه تامین می شود. نزدیکی به مشتریان و مسیرهای حمل و نقل کوتاه تر، موقعیت رقابتی سیکا را به طور قابل توجهی تقویت می کند. کارخانه جدید در بریوزوفسکی، شمال شرق یکتاپوربینگ، باعث صرفه جویی در هزینه ها شده و با افزودنی های بتن سفارشی برای درخواست پروژه های ساختمانی سبب رشد سریع مشتریان در این منطقه می شود.

18/10/2018 October