مدير منطقه‌ای EMEA و عضو جديد مديريت گروه

مديريت گروه

ايوو شادلر مسئوليت ناحيه EMEA (اروپا، خاورميانه و آفريقا) را بر عهده خواهد گرفت و به مديريت گروه سيكا خواهد پيوست. او جانشين پائول شولر می‌شود كه در ماه مي به سمت مديرعاملي سيكا منصوب شد. هر دو نفر، نقش خود در سمت جديد را از اول جولاي 2017 ايفا می کنند.

ايوو شادلر (51) كار خود را در سيكا از سال 1997 شروع كرد. او پست‌های مديريتي مختلفي را در شركت تابعه ملي سوييس بر عهده داشت و بعد از آن به مديركلي شعبه بريتانيا و ايرلند در سال 2012 منصوب شد. او در اين سمت، نه تنها باعث رشد و سودآوري اين شرکت‌ها شد، بلكه فرايند خريد و ادغام شركت بريتانيايي توليد كننده درزگیر و چسب با نام «محصولات ساختماني اِوِربيلد، با مسئوليت محدود» را نيز به سرانجام رساند.

در سال 2015، ايوو شادلر به مديريت ناحيه جنوب اروپا و بخش بازار هدف تعمیر، ترمیم و مقاوم سازی EMEA منصوب شد. حوزه مسئوليت او شامل فعالیت‌های فروش در كشورهاي اصلي اتحاديه اروپا (بريتانيا، فرانسه، ايتاليا و اسپانيا) و همچنين بخش تعمير و ترمیم و مقاوم سازی در ناحيه EMEA، با گردش مالي حدود 1 ميليارد فرانك سوييس، می‌شود.

ايوو شادلر داراي مدرك مهندسي مواد از دانشگاه ETH زوريخ و كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني (MBA) است. او تبعه سوييس، متاهل و داراي دو فرزند است.

ایوو شادلر ، مدیر منطقه EMEA و عضو مدیریت سیکا