كسب 4 جايزه كاميوني‌كِيتر توسط سيكا، بخش خودرو

 آمريكاي شمالي

سيكا، بخش خودرو در بيست و دومين رقابت جوايز كاميوني‌كِيتر در آمريكاي شمالي برنده چهار جايزه شد.

تقدير از پروژه‌ها و استراتژی های سيكا، بخش خودرو در زمينه ارتباطات

سيكا، بخش خودرو برنده دو جايزه تعالي (بالاترين نشان) و دو جايزه تمايز شده است. جوايز تعالي در گروه آثار چاپي به نشريه «وسايل نقليه بهتر با سيكا شروع می‌شوند» و كمپين بازاريابي يكپارچه با عنوان «شروع با سيكا» اهدا شدند. جوايز تمايز در گروه آنلاين به بخش عكاسي كامپيوتري (CGI) با عنوان «شروع با سيكا»، و در گروه وب‌سايت به وب‌سايت سيكا، بخش خودرو اهدا شد. علاوه بر اين، سيكا، بخش صنعت جايزه تعالي را در گروه كمپين يكپارچه براي برنامه راه‌اندازي ترويجي/ تجاري محصولات سري «MACH» سيكاتَك، كه در تعويض شيشه خودرو استفاده می‌شود، دريافت كرد.

درباره جوايز كاميوني‌كِيتر

جوايز كاميوني‌كِيتر يك رقابت معتبر بين‌المللي است كه در آن ایده‌های بزرگ در زمينه بازاريابي و ارتباطات مد نظر قرار می‌گیرند. اين رقابت تاييد می‌کند كه كار وسايل ارتباطي و متخصصان توسط همكارانشان در صنعت به شدت مورد توجه قرار گرفته است. جايزه تعالي (بالاترين نشان) به شركت كنندگاني اهدا می‌شود كه توانايي آن‌ها در برقراري ارتباط باعث شده است بهترين جايگاه را ازآن خود كنند. جايزه تمايز نيز به پروژه‌هایی داده می‌شود كه از نظر كيفيت و دستاورد، از استانداردهاي صنعتي فراتر رفته باشند.

جايزه كاميوني‌كِيتر توسط آكادمي هنرهاي تعاملي و بصري داوري می‌شود. اين آكادمي از متخصصان رده اول در زمينه رسانه‌های برگزيده، ارتباطات، تبليغات، شرکت‌های خلاق و بازاريابي تشكيل شده است.