خريد شركت باترفيلد كالر(Butterfield Color) در آمريكا توسط سيكا و افزايش تنوع محصولات سيكا در بخش بتن

سيكا شركت آمریکایی باترفيلد كالر، که پیشگام در زمینه سیستم ها و محصولات بتنی تزئینی برای کف می باشد را خریده است و اين خريد باعث افزايش سرعت رشد سيكا و افزايش تنوع محصولات شركت براي پيمانكاران بخش بتن در بازار آمريكاي شمالي شد. ميزان فروش شركت باترفيلد در سال 2016 به 20 ميليون فرانك سوييس رسيد.

شركت باترفيلد در نزديكي شيكاگو قرار دارد و يك شركت خصوصي معتبر است كه خدمات خود را به مشتريان سرتاسر كشور عرضه می‌کند. رنگ‌ها، آستری‌ها و ابزار نوآورانه اين شركت براي ايجاد نقش و بافت، در طي سال‌ها، با پيشرفت چشمگيري همراه بوده‌اند. سال گذشته، سيكا شركت اِل اِم اسكوفيلد (L.M. Scofield) را خريداري كرد. اين شركت در زمينه توليد محصولات معماري و بتن‌های رنگي و تزئيني در بازار پيشگام است. اكنون با خريد شركت باترفيلد، يك پيمانكار بسيار خوب به شركت سيكا اضافه می‌شود و خريد شركت اسكوفيلد نيز باعث می‌شود سيكا در اين بازار رو به رشد به جايگاه ممتازي دست يابد.

كريستوف گانز، مدير منطقه‌ای آمريكاي شمالي: «خريد باترفيلد كاملا در راستاي استراتژی رشد شركت در آمريكاي شمالي است و به ما امكان می‌دهد تا به مشتريان جديد و نفوذ بيشتر در پروژه‌های مهم دست يابيم. ما شاهد هم‌افزايي بزرگي به واسطه تلفيق فناوری‌های سيكا، اسكوفيلد، و اكنون باترفيلد، خواهيم بود. ورود كاركنان باترفيلد را به گروه سيكا خوش آمد می‌گوییم و مشتاق افزايش همکاری‌ها با آن‌ها هستيم.»