شرکت تولیدی پارس حیات، به منظور تامین بخشی از نیاز بازار ایران در سال 1390 تصمیم به تاسیس کارخانه‌ای در زمینی به مساحت 240000 متر مربع در شهر ابهر از توابع استان زنجان کرد. در حال حاضر شرکت پارس حیات فعالیت خود را در بازار ایران با تولید محصولات پوشک بچه تحت نام تجاری مولفیکس و نوار بهداشتی تحت نام تجاری مولپد آغاز کرده است. این کارخانه با بهره‌مندی از جدیدترین و مدرن‌ترین تکنولوژی موجود تحت مدیریت کارشناسانی از کشور ترکیه فعالیت می‌کند. جهت تولید و بسته‌بندی محصولات در این کارخانه از ماشین‌آلاتی فوق العاده سریع ساخت کشورهای ایتالیا و آلمان، بدون دخالت دست و بصورت کاملا اتوماتیک است داده شده است.

پیمانکار: شرکت ایزولین

راهکار سیکا برای کفپوش ها اپوکسی پروژه شرکت تولیدی پارس حیات:

  • Sikafloor ® – 161

محصولی بر پایه رزین اپوکسی دو جزئی و فاقد حلال با ویسکوزیته کم و قابلیت نفوذ بالا می باشد. از آن به عنوان لایه آستری کفپوش های اپوکسی، لایه محافظ سطوح سیمانی استفاده می شود.

  • Sikafloor ® – 264

پوشش نهایی اپوکسی با مقاومت شیمیایی، سایشی و مکانیکی بالا و خاصیت خودتراز شوندگی که روی لایه آستری اعمال می شود. و در رنگ بندی های مختلف موجود می باشد.

  •  Sikadur ® – 31

برای تعمیر و ترمیم ترک ها و خرابی های سطح بتنی استفاده می شود.

  • Sikaflex ® PRO3

این محصول جهت درزگیری درزهای پارکینگ ها، انبارها و بخش های تولیدی، صنایع غذایی، کاشی های سرامیکی، تصفیه خانه های فاضلاب، ورزشگاه ها، مخازن آب آشامیدنی، درزهای موجود در کف تونل ها و … است

Sika at work