کفپوش اپوکسی سیکا در کارخانه نستله

شرکت نستله در سال 1866 توسط  هنری نستله تأسیس شد و در حال حاضر دارای ۴۴۷ کارخانه در ۱۹۴ کشور جهان می‌باشد و شمار کارکنان آن بالغ بر ۳۳۳ هزار نفر می‌باشد. از برندها و نام‌های تجاری این شرکت می‌توان به: نسکوئیک، نسکافه، کیت کت، اسمارتیز و مگی اشاره نمود.

از دهه ۱۹۵۰ به بعد، شرکت نستله زنجیره‌ای از ادغام‌ها را با شرکت‌های مختلف آغاز نمود، که این فرایند، در طول چندین دهه نستله را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان مواد غذایی در جهان تبدیل نمود و هم‌اکنون مالک بیش از ۸۰۰۰ برند در بخش‌های مختلف صنایع غذایی می‌باشد.

شرکت نستله اس.آ به عنوان سهام دار عمده، مدیریت نستله در ایران را بر عهده دارد. این شرکت که در سال 1380 تاسیس شده، در سال 1382 اولین خط تولید سرلاک را راه اندازی کرد. در سال بعد دومین کارخانه را برای تولید شیر خشک تاسیس کرد. شرکت نستله واترز، یکی از شرکت های زیرشاخه نستله اس.آ نیز در شرکت آناهیتا پلور سرمایه گذاری کرده است و تولید و توزیع آب آشامیدنی با کیفیت عالی، تحت نام تجاری نستله پیور لایف (NESTLÉ PURE LIFE) از سرچشمه پلور آمل را بر عهده دارد.

درکارخانه نستله واقع در شهر قزوین برای اجرای کفپوش اتاق CIP(اتاق تمیز) که در معرض انواع مواد و اسیدها می باشد احتیاج به کفپوشی وجود داشت که از سطح بتنی محافظت کند و شرکت سیکا راه حل هایی برای این پروژه ارائه داد.

راه حل های سیکا برای کفپوش کارخانه نستله :

  • Sikafloor®-21 PurCem
  • Sikafloor®-29 PurCem
  • Sikafloor®-31 PurCem
  • Sikafloor®-161

Sika at work