حمایت از کارگاه آموزشی YES در ایران

سیکا، حامی کارگاه آموزشی YES در ایران

در آذرماه سال 1395 باهمکاری دانشگاه صنعتی امیر کبیر و موسسات و شرکت های حامی از جمله  سیکا، سازمان “myclimate” اولین کارگاه آموزشی YES در ایران را برگزار کرد.

این برنامه برای پرورش مهارت ها برای یک آینده ی پایدار و سبز با 3 مرحله در نظر گرفته شده است: تجزیه و تحلیل چالش ها، ارزیابی راه حل ها و یافتن پاسخ.

در یک برنامه ی فشرده ی دو هفته ای، دانشجویان، فارغ التحصیلان و کارشناسان مختلف در این بخش، به دنبال یافتن پاسخ هایی به چالش های پایداری در سطح محلی می پردازند.

به منظور اطمینان خاطر از آنکه سیکا به حمایت از پروژه های پایداری و اکولوژیک ( دوست دار محیط زیست) در سطح جهانی به خصوص در بازارهای در حال توسعه می پردازد، ما به عنوان شعبه ی مستقیم سیکای سوییس در ایران و با دریافت تاییدیه از شرکت مادر (Sika AG)؛ حامی برگزاری این رویداد در آذر ماه 1395 در ایران شدیم.

هدف سیکا از این حمایت، کمک به ایجاد و تقویت روابط با دانشگاه امیرکبیر تهران بوده که دارای شهرت عالی محلی و بین المللی است. بنابراین این حمایت مالی به تقویت نام تجاری سیکا در دنیای دانشگاهی کمک کرده و بر تصویر ذهنی نام تجاری سیکا میان تصمیم گیرندگان آینده، به عنوان یک شرکت و نام تجاری پایدار تاثیر می گذارد.

در این برنامه دکتر آندره کورتل(مدیر عامل) و مدیر اجرایی بازاریابی از طرف شرکت سیکا پارسیان در دو روز حضور داشتند.
در روز اول، مطالبی درباره فعالیت های مختلف شرکت سیکا در سراسر جهان توسط  مدیر بازاریابی و همچنین یک سخنرانی تخصصی در مورد مدیریت زباله و پسماند، توسط دکتر کورتل ارائه شد. و  در روز دوم، استراتژی های مختلف سیکا و همچنین راه حل های پایدار و محصولات پایدار سیکا مورد بحث قرار گرفت.
و در پایان، بحث و گفتگوی گروهی و پرسش و پاسخ بین کارشناسان سیکا و شرکت کنندگان در مورد موضوعات ارائه شده در این دو روز، صورت گرفت.

بیانیه مدیر عامل یان ینیش
“سیکا چشم اندازی بلند مدت را در توسعه کسب و کار خود می بیند و با مسئولیت پذیری نسبت به تمام ذینفعان خود عمل می کند. دستاوردهای ما در زمینه ی پایداری افتخار ماست و اینکه توانستیم ارزش بیشتری برای ذینفعان مان با تاثیر مخرب کمتر بر محیط زیست خلق کنیم.”