حفاظت از نماي سالن اركستر سمفوني توسط سيكا

 محصولات با كيفيت براي حفاظت از نما

سالن اركستر سمفوني شچچين(Szczecin Philharmonic Hall ) در لهستان بسيار چشم‌نواز است و بعد از حفاظت نماي آن توسط محصولات سيكا، چشم‌نوازتر نيز شده است. نماي اين بنا، كه تداعي‌گر كوه يخي است، از ورق فلزي با جلاي سفيد ساخته شده است. در مناسبت‌های هنري، هزاران لامپ LED نصب شده در داخل نماي ساختمان، آن را به يك فانوس سفيد در دل شب تبديل می‌کنند. در تعطيلات ملي نيز نماي ساختمان به رنگ سفيد و قرمز (پرچم لهستان) در مي‌آيد. در جشنواره‌های شهري، نماي بيرون به رنگ سبز و آبي در می‌آید و شهري از باغ‌های شناور را تداعي می‌کند كه الهام‌بخش نام لهستاني شچچين است.

سالن اركستر سمفوني شچچين

توضيحات

جلوه اثرگذار اين سالن اركستر سمفوني كاملا به ظاهر زيباي نماي سفيد آن وابسته است كه به مراقبت و حفاظت نياز داشت. در طول شب، به لطف هزاران لامپ LED نصب شده در داخل نما، اين ساختمان جلوه يك فانوس سفيد به خود می‌گیرد.
سال  2017

حفاظت از نماي سالن اركستر سمفوني توسط سيكا

 

اين سالن اركستر سمفوني تحسين‌برانگيز توسط استوديوي معماري بارسلونا با نام «استوديو باروزي ويگا» طراحي شده است. ظرفيت اين سالن 1000 نفر است و 200 جايگاه نيز براي نوازنده‌ها اختصاص يافته است. اين پروژه بيانگر تمايل و اشتياق شهر براي بازتعريف خود از طريق توسعه برنامه‌های فرهنگي براي بازديدكنندگان است. اين شهر زماني به كشتي سازي شهرت داشت. متاسفانه حتي اين جاذبه‌های معماري نيز از تخريب و وحشيگري در امان نبوده اند.

نماي ساختمان مشكلات ظاهري و مالي زيادي دارد و جلوه اثرگذار اين سالن به ظاهر زيباي نماي سفيد يكدست آن وابسته است. به لطف محصولات سيكا می‌توان از اين ثروت فرهنگي و معماري شچچين حفاظت كرد.

فضاي داخلي سالن اركستر سمفوني

توضيحات

فضاي داخلي اين سالن، حس آرامش را القا می‌کند.
سال  2017

محصولات كارآمد براي حفاظت از نما

 

ورق‌های فلزي سفيد با سيكاگارد R-781 S (Sikagard R-781 S) حفاظت می‌شوند كه يك ماده سيليكوني تك جزئي بي رنگ تك لايه حاوي تركيبات نيتروژن است. چسبندگي بسيار خوب اين پوشش به سطوح صاف باعث حفاظت از آن‌ها در برابر جوهر و رنگ، حداقل به مدت پنج سال، می‌شود.

نماهاي اطراف اتاق‌های فني از صفحات گرانيتي ساخته شده‌اند و با سيكاگارد R-778 محافظت می‌شوند. اين محصول، يك ماده ميكروفيبر بي رنگ تك جزئي است كه براي بسياري از سطوح صاف و متخلخل كارايي دارد. اين پوشش، سطح را ضدنقاشي می‌کند و از آن در برابر رنگ، جوهر، ماژيك‌هاي ضدآب، هواي آلوده، باران اسيدي و رطوبت، حداقل به مدت هفت سال، حفاظت می‌کند.

سالن اركستر سمفوني شچچين، نماي بيروني

توضيحات

نماي گرافیکی سالن ارکستر سمفونی شچچين.
سال 2017