سیکا تولید ملات را در سنگال آغاز می کند

سیکا ظرفیت تولید خود را در سنگال، غرب آفریقا، با تاسیس خط تولید ملات در کارخانه موجود در داکار، گسترش می دهد. این کارخانه در ابتدا به تولید چسب کاشی، گروت، تعمیرکننده بتن و ملات های آب بند کننده و در مرحله بعد به راه حل های کفپوش سیمانی می پردازد.

دو سال پس از تأسیس شعبه سیکا در سنگال و یک سال پس از افتتاح کارخانه مواد افزودنی بتن، در حال حاضر سیکا شروع به تولید محصولات ملات در سنگال می کند. سیکا قصد دارد با استراتژی گسترش، سهم خود را در بازار ساخت و ساز در حال رشد سنگال که یکی از بخش های مهم اقتصادی کشور می باشد افزایش دهد. سنگال یکی از بالاترین نرخ های رشد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا را دارا می باشد. اقتصاد این کشور در سال گذشته رشد 7٪ داشته است. رشد متوسط 6 درصد برای بازار ساخت و ساز طی چند سال آینده، پیش بینی می شود.

ایو شوادلر، مدیر منطقه ای EMEA: استراتژی رشد ما در آفریقا نتیجه داده است و ما در حال دستیابی به نرخ رشد بالاتر از میانگین هستیم. در طول چهار سال گذشته فروش ما در قاره آفریقا بیش از 21 درصد در سال افزایش یافته است. سنگال یکی از سریعترین کشورهای درحال رشد در غرب آفریقا است که پروژه های سرمایه گذاری بزرگی در زمینه زیرساخت ها، حمل و نقل، انرژی و نفت دارد. ما می خواهیم سیکا را در این پروژه های بزرگ قرار دهیم و بهترین محصولات، سیستم ها و خدمات را برای مشتریانمان به ارمغان بیاوریم. “