افتتاحیه اولین کارخانه سیکا در ایران

افتتاح اولین کارخانه افزودنی بتن سیکا در ایران

مفتخریم به اطلاع تمام مشتریان و شرکای محترم تجاری برسانیم که شرکت سیکای سوییس با بیش از 70 سال فعالیت در کشور ایران و همچنین بیش از 10 سال فعالیتِ شعبه مستقیم خود، یعنی شرکت سیکا پارسیان، اقدام به سرمایه گزاری و افتتاح اولین کارخانه ی افزودنی های بتن خود در ایران نموده است. شایان ذکر است با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی ویژه ی فعلی در کشور، این سرمایه گزاری توسط شرکت مادر در کشور عزیزمان ایران، باز هم مهر تاییدی بر حمایت همه جانبه و مقتدرانه این شرکت سوییسی از مشتریان و شرکای تجاری خود در ایران می باشد. امید داریم با خواست خدا، حمایت و اطمینانِ متقابل تمام مشتریان و شرکای تجاری خود به سوی رشد و توسعه ی روزافزون فعالیت خود و خدمت به مردم عزیز کشورمان قدم برداریم.

بورا ییلدیریم، مدیر منطقه خاورمیانه سیکا: “از تاسیس شرکت سیکا در سال 1910، مدل رشد سیکا تحت عنوان موفقیت بلندمدت و رشد سودآور با تمرکز بر نفوذ در بازارها، نوآوری، بازارهای نوظهور و تربیت تیم های محلی قوی و شایسته با رعایت اصول و ارزش های سازمانی سیکا تعریف می شود. این دقیقا شرایطی است که امروز در ایران داریم، سرمایه گذاری در بازارهای نوظهور، که نوآوری را وارد بازارهای محلی کند، تا اطمینان حاصل کنیم که سیکا به جایگاه رهبری بازار در سال های آینده دست پیدا خواهد کرد و همه ی این دستاورد توسط تیم قوی و شایسته ی سیکای ایران اتفاق خواهد افتاد.

ما افتخار می کنیم که سرمایه گذاری برجسته ای در ایران به جا گذاشته ایم. و تاسیسات و کارخانه جدید ما تعهد ما را به کشوری که در آن فعالیت های بسیار موفقی داشته ایم ثابت می کند، و من می خواهم از این فرصت برای قدردانی از تمام شرکای تجاری و تیم بی نظیر ما در ایران استفاده کنم.

با تشکر از شما برای پشتیبانی مداوم و تعهدتان که سیکا را به آن چه امروز می بینید تبدیل کرده است.”