افتتاح كارخانه دوم سيكا در تايلند

آسيا، اقيانوسيه

سيكا زنجيره تامين خود در تايلند را، با افتتاح كارخانه ملات و افزودنی های بتن، توسعه می‌دهد. اين كارخانه جديد در سارابوري، در 100 كيلومتري شمال بانكوك، قرار دارد و دومين كارخانه گروه سيكا در تايلند است. با اين سرمايه‌گذاري، سيكا می‌تواند به نيازهاي بازار پررونق ساختمان‌سازي در تايلند پاسخ دهد و با توسعه سبد محصولات، به رشد قوي خود در اين بازار ادامه دهد.

كارخانه جديد سارابوري، يكي از بزرگترين کارخانه‌های سيكا در آسياي جنوب شرقي است و در زميني به مساحت 25000 متر مربع ساخته شده است. ظرفيت توليد اين كارخانه شامل 100 هزار تن ملات و 65000 تن مخلوط بتني در سال می‌شود. انبار وسيع، براي نگهداري مواد اوليه و كالاهاي توليد شده، و يك ساختمان اداري نيز اين مجموعه مدرن را تكميل می‌کنند. حضور سيكا در تايلند به سال 1988 باز می‌گردد.

هاينز گيسل، مدير منطقه‌ای آسيا/ اقيانوسيه: «بعد از اين كه كارخانه كنوني در چونبوري به نهايت ظرفيت خود رسيد، به فكر افزايش ظرفيت توليد افتاديم. با راه‌اندازي كارخانه جديد می‌توانیم رشد قوي خود را از نظر حجم توليد، فروش و سهم بازار در تايلند حفظ كنيم. آسياي جنوب شرقي يكي از مناطقي است كه سيكا در آن بيشترين نرخ رشد را داشته است و سعي داريم تا اين روند مثبت را ادامه دهيم.»

سرمایه‌گذاری‌های زيربنايي به عنوان محرک‌های بازار ساخت و ساز در تايلند

تمركز اصلي سرمايه‌گذاري دولت تايلند بر ارتقا و توسعه زیرساخت‌های كشور است. حدود 100 ميليارد فرانك سوييس به طرح توسعه زيرساخت در سال‌های 2014 تا 2021 اختصاص يافته است. اين طرح شامل بازسازي كامل شبكه ريلي، شبكه قطار برقي بانكوك، و بنادر می‌شود. بخشي از اين سرمایه‌گذاری‌ها نيز به راه‌اندازي قطار سريع‌السير بين تايلند، چين و ساير كشورهاي همسايه اختصاص يافته است.

افتتاح دومين كارخانه سيكا در تايلند

كارخانه جديد سيكا در سارابوري، يكي از بزرگترين کارخانه‌های سيكا در آسياي جنوب شرقي است و در زميني به مساحت 25000 متر مربع ساخته شده است.

كارخانه سيكا در سارابوري تايلند

انبار وسيع، براي نگهداري مواد اوليه و كالاهاي توليد شده، و يك ساختمان اداري نيز اين مجموعه مدرن را تكميل می‌کنند. حضور سيكا در تايلند به سال 1988 باز می‌گردد.