سیکا کارخانه خود را در گواتمالا افتتاح کرد و حضور خود را در آمریکای شمالی تقویت کرد.

سیکا یک کارخانه تولیدی جدید را در آمریکای مرکزی، واقع در پیلین در منطقه شهری گواتمالا، افتتاح کرده است. این حرکت بیشتر موقعیت بازار شرکت را در کشورهای در حال توسعه منطقه گسترش می دهد. سبد محصولات تولیدی شامل محصولات افزودنی بتن، ملات و ممبران مایع است که برای تامین کشورهای همسایه هندوراس و السالوادور و همچنین بازار داخلی استفاده می شود.

سیکا در یک کارخانه پیشرفته در شهر پالین سرمایه گذاری کرده و با ادقام آن با فعالیت های تجاری فعلی خود در منطقه شهری گواتمالا فعالیت خود را گسترش داده است. خطوط تولید جدید ملات و ممبران های مایع اکریلیک در کارخانه راه اندازی شده است و خطوط تولید موجود برای افزودنی های بتن انتقال داده شده و مدرن شده اند. کارخانه جدید و مرکز عرضه جدید، افزایش شش برابر ظرفیت کلی را به همراه خواهد داشت. این کارخانه جدید با توجه به فرایندهای تولید بهینه و کارایی لجستیکی که ارائه می دهد قابل توجه است. طراحی مدولار آن بدین معنی است که وقتی تقاضا افزایش می یابد، می توان تولید آن را افزایش داد. سیکا با همکاری آزمایشگاه های تحقیق و توسعه و مرکز خدمات مشتری، و نیز انبار توزیع و خطوط تولید گسترش یافته، خدمات مشتریان خود و دسترسی به محصول نوآورانه خود را در منطقه بهبود خواهد بخشید.

کریستوف گانز( Christoph Ganz)، مدیر منطقه ای آمریکا: “با استفاده از سایت جدید، ما یک مرکز استراتژیک در منطقه را برای گسترش کسب و کار خود در آمریکای مرکزی ایجاد کرده ایم که حدود 36 میلیون نفر جمعیت دارد.