راه‌اندازي كارخانه توليدي جديد در استراليا توسط سيكا

 آسيا اقيانوسيه

با افتتاح كارخانه توليدي جديد در بيبرا لِيك در نزديكي شهر پرت، سيكا مسير خود را براي رشد در غرب استراليا هموار می‌کند. اين كارخانه جديد ظرفيت توليد افزودنی های بتن و الیاف مصنوعی را افزايش می‌دهد، ذخيره‌سازي و تدارك كالاهاي توليدي را بهبود می‌دهد و در راستاي راه‌اندازي کارخانه‌های توليد ملات در آينده است.

كارخانه جديد در بيبرا ليك باعث تقويت حضور سيكا در ساحل غربي استراليا می‌شود و بستر لازم براي رشد بيشتر در اين ناحيه را فراهم می‌آورد. اين مكان شامل دو كارخانه و سه انبار محلي است كه قبلاً به نهايت ظرفيت خود رسيده بودند.

هاينز گيسل، مدير منطقه‌ای آسيا/ اقيانوسيه: «اين مكان جديد توليدي و تداركاتي در ساحل غربي استراليا به ما امكان می‌دهد تا فرايندهاي توليد و تداركات را بهينه كنيم، بر فعالیت‌های مشترك سرمايه‌گذاري كنيم و حجم توليد را افزايش دهيم. با توسعه سبد محصولات می‌توانیم به افزايش تقاضا در غرب استراليا پاسخ دهيم و در نتيجه در مسير اجراي استراتژی 2018 حركت كنيم.»

ادامه رشد سيكا در استراليا

در طي پنج سال گذشته، سيكا به رشد سازماني دو رقمي در استراليا دست يافته است. علاوه بر اين، دو شركت محلي نيز خريداري شدند: رادميكس ريسورسِرز در سال 2013 و CTA در سال 2015.

آخرين پروژه‌ای كه سيكا محصولات خود را براي آن عرضه خواهد كرد، پروژه ارتباط فارست فيلد- فرودگاه با سرمايه دولتي 1.5 ميليارد فرانك سوييس است. اين پروژه زيربنايي شامل ساخت خط آهن جديد و دو تونل هشت كيلومتري می‌شود كه ارتباط بين فرودگاه پرت، نواحي برون شهري و مراكز منطقه‌ای را بهبود می‌بخشد.

راه‌اندازي كارخانه جديد در غرب استراليا باعث می‌شود سيكا موقعيت بهتري براي تامين نيازهاي پروژه خط آهن، عرضه انواع افزودنی های بتن و فناوری‌های آب‌بندي و همچنين ارائه خدمات فني پيدا كند.