سیکا حضور خود در امارات متحده عربی را با افتتاح کارخانه جدید در دبی افزایش داد

سیکا حضور خود در امارات متحده عربی را با افتتاح کارخانه جدید در دبی افزایش داد

سیکا با افتتاح یک کارخانه جدید در دبی در حال توسعه فعالیت خود در امارات متحده عربی است. تاسیسات موجود برای تولید افزودنی های بتن به سایت جدید نقل مکان داده شده و گسترش یافته است. تاسیسات پیشرفته و یک رآکتور برای تولید پلیمرها نصب شده و به عنوان پایه ای جهت تولید افزودنی بتن با عملکرد بالا در نظر گرفته شده است. به علاوه این تسهیلات جدید، نقش راهبردی ای به عنوان مرکز فروش و توزیع منطقه ای جدید، ایفا خواهد کرد.

سیکا با متمرکز کردن تسهیلات خود در امارات، ظرفیت تولید ملات و افزودنی بتن، ظرفیت انبار و دفاتر خود را در محل جدید شهرک صنعتی دبی، به طور قابل توجهی افزایش داده است.با این اقدام جریان مواد، لجستیک(حمل و نقل) و ساختار هزینه ها بهینه سازی می شوند، البته برای رشد بیشتر در آینده. تاسیسات تولید پلیمر محلی به کاهش قابل ملاحظه هزینه ها کمک می کند و امکان عرضه مواد افزودنی بتن مورد نیاز برای پروژه های ساختمانی تمام مشتریان در همه کشورهای عربی حوزه خلیج فارس را فراهم می کند.

بهره ی بخش ساخت و ساز از اقتصاد متنوع

امارات متحده عربی می خواهد وابستگی خود را به نفت کاهش دهد و اقتصاد خود را متنوع کند. صنعت ساخت و ساز از صنعت  رو به رشد گردشگری در این کشورها و همچنین از توسعه امارات متحده عربی، به عنوان مرکز لجستیک منطقه ای و مرکز انرژی های تجدید پذیر و فن آوری های سبز بهره می برد. علاوه بر این، دبی برای برگزاری نمایشگاه 2020 برگزیده شده است که باعث رشد صنعت ساخت و ساز می شود که  برآوردها طی چند سال آینده رشد نزدیک به 7 درصد را نشان می دهد.