چرا در سیکا کار کنیم؟

چرا در سیکا کار کنیم؟

فرهنگ سازمانی – تاثيرگذاري بر خارج و داخل سازمان

دومين هسته اصلي نام تجاري سيكا، در كنار جایگاه آن در بازار، شخصيت نام تجاري است. ساختار اصلي شخصيت نام تجاری از سه ويژگي تشكيل می‌شود: پيشگام بودن، كار تيمي و تعهد. امروزه اين ویژگی‌ها، آگاهي كاركنان سيكا را در سرتاسر جهان شكل می‌دهند. براي اطمينان از حفظ همکاری‌های قوی داخلي، حتي در عصر ديجيتال، امكانات ارائه شده جدید توسط شبكه اجتماعي داخلی ما، چشم اندازهای بهتری ارائه می دهد. درکنار این فعالیت های داخلي، كمپين‌هاي برندینگ کارفرما نيز به افزايش ارتباطات بیرون سازمانی پرداختند تا «روحيه سيكا» در خارج از شركت بيشتر آشكار و ملموس شود.

جهاني اما محلي

می‌خواهید به چه نوع سازماني بپيونديد؟ يك سازمان كوچك يا متوسط محلي؟ يا يك شركت چندمليتي جهاني؟ وقتي در سيكا كار می‌کنید، مجبور نيستيد بين اين دو گزينه انتخاب كنيد- ما جهاني و محلي هستيم.

ايجاد اعتماد – هر روز

اعتماد براي سيكا بسيار حائز اهميت است. اعتماد پايه و اساس روابط ما با مشتريان و كاركنان است. ما به قابلیت‌های تمام اعضاي تيم سيكا اعتماد داريم و هر روز، از طريق اعطاي آزادي و اختيار عمل بالاتر از حد معمول، به آن‌ها پاداش می‌دهیم. اگر به سيكا اعتماد كنيد، می‌توانیم دنيايي از فرصت‌های شگفت انگيز را به روي شما نيز بگشاييم.

روحيه سيكا

«دوستانه، جالب، و اغلب ساده»، اين توصيف بسياري از كاركنان ما از روابط كاري خود در سيكا است و ما آن را «روحيه سيكا» می‌نامیم. هدف ما، گسترش فرهنگ عملكرد و احترام در سلسله مراتب سازماني، واحدها و كشورها است، به نحوي كه بتوانيم به جاي محدود كردن همکاری‌ها، آن‌ها را تقويت كنيم. به اين ترتيب مطمئن می‌شویم كه همه از كار با سيكا لذت می‌برند.

موفقيت سيكا و موفقيت شما

در شركت سيكا، ما براي جسارت ابداع، پشتكار، و لذت كار گروهي ارزش قائل هستيم. ما انتظارات زيادي داريم، اما چيزهاي زيادي نيز براي عرضه داريم. علاوه بر اين كه پاداش و مزايا را بر اساس عملكرد، تعهد و رقابت در نظر می‌گیریم، اولويت بندي مسايل مهم را نيز مد نظر قرار می‌دهیم:

چشم‌انداز توسعه

از كاركنان خود انتظار داريم تا به هدف‌های توافق شده دست يابند، اما انعطاف‌پذيري در مسايلي مانند طراحي شغلي، امكانات شغلي بین‌المللی، و كارِ گروهي نيز از عناصر كاري مهم در سيكا به حساب می‌آیند.

پايداري و اعتمادپذيري

بنيانگذاران اين شركت، سيكا را بر پايه روحيه كارآفريني و پيشگام بودن در بازار بنا نهادند. و امروزه جسارت و شجاعت در نوآوري با پشتكار همراه شده است. سيكا متعهد به رشد پايدار و مطمئن براي حفظ و ايجاد شغل در بلند مدت است.

مسئولیت فردی

مهم‌ترین ويژگي كاركنان سيكا، توانايي و شایستگی های اجتماعي آن‌ها براي نوآوري، رعايت اصول، و همراهي با اهداف استراتژیک است. آيا می‌خواهید نقش موثري ايفا كنيد، احساس برتري كنيد و به دستاوردهاي خود افتخار كنيد؟ سيكا مكاني است كه اين آرزوهاي شما را برآورده می‌سازد.

محيط كاري واقع‌بينانه

محيط كاري در سيكا به نحوي است كه كاركنان، با توجه به مهارت حرفه‌ای و توانایی‌های شخصي خود، می‌توانند مفيد واقع شوند. تلاش ما بر اين است تا محيطي فراهم آوريم كه در آن نوآوري، عملكرد و احترام متقابل وجود داشته باشد. محيطي كه كاركنان را به انجام امور، انجام كارهاي مفيد و حصول نتيجه تشويق می‌کند.

راه های جدید برقراری ارتباط

سیکا روش های جدیدی را برای برقراری ارتباط مدیریت و کارکنان جهت موفقیت در بازار جهانی و رشد، از طریق رسانه های اجتماعی و فضای کاری دیجیتال دردنیای اینترنت، به کار می گیرد. در سیکا، رسانه های دیجیتال برای ایجاد و انتشار دانش، روند استخدام، آموزش کارکنان و ارتباطات روزانه استفاده می شود.