سیکا یک کارخانه جدید در پرو(Peru) افتتاح و ظرفیت آن را 3 برابر کرد.

سیکا پرو دفتر مرکزی جدید خود را در منطقه شهری لیما افتتاح کرده و یک کارخانه مدرن برای تولید مواد افزودنی بتن،انواع ملات و ممبران های مایع اکریلیک معرفی کرده است. با این کارخانه جدید، سیکا ظرفیت تولید خود را سه برابر می کند و موقعیت بازار خود را در پرو تقویت می کند.

در سایت جدید Lucumo، سیکا یک کارخانه مدرن برای تولید ملات ها و مواد افزودنی بتن راه اندازی کرده است. تجهیزات تولید اکریلیک (LAM ) که در کارخانه Lurín بود به سایت جدید منتقل شده و مدرن تر نیز شده است. این کارخانه و مرکز تولید جدید باعث افزایش سه برابر ظرفیت کلی خواهد شد. فرآیندهای تولید بهینه و بهره وری از ویژگی های کلیدی این کارخانه جدید است. دفتر مرکزی جدید با آزمایشگاه های مدرن و همچنین امکانات آموزشی جدید، تجربه مشتری را بهبود می بخشد و توانایی نوآوری سیکا را نشان می دهد. طرح های توسعه آینده شامل اضافه کردن امکانات جدید برای ساخت پلیمرها برای افزودنی های بتن با عملکرد بالا و راه حل های آب بندی برای سازه ها است.

کریستوف گانز، مدیر منطقه ای آمریکا: “با استفاده از سایت جدید، ما پایه ای برای گسترش فعالیت هایمان در پرو و تقویت موقعیت رقابتی خود را نهاده ایم. لیما با 11 میلیون جمعیت، بزرگترین منطقه قدرتمند اجتماعی و اقتصادی در پرو است و در بخش ساخت و ساز در حال شکوفایی است. در آمریکای لاتین تمرکز استراتژیک ما بر شهرهای بزرگ و مناطق شهری است و هدف ما این است که به طور کامل از طریق سرمایه گذاری، پتانسیل این بازار در حال رشد را شکوفا کنیم. “

صنعت ساخت و ساز با پیش بینی های رشد قوی

سرمایه گذاری قابل توجه در بخش معدن و پروژه های زیربنایی باعث رونق صنعت ساخت و ساز پرو می شود. در پاییز 2017، دولت پرو یک برنامه سرمایه گذاری به مقدار کمتر از 9 میلیارد دلار پایه گذاری کرد که این برنامه شامل احداث بیش از 7500 کیلومتر جاده، 46000 خانه و بازسازی سیستم های زهکشی در چند شهر بود. انتظار می رود در سال 2018 رشد 4.5% در صنعت ساخت و ساز به دست بیاورد.