افتتاح کارخانه جديد در برزيل توسط سيكا، بخش خودرو

سيكا، بخش خودرو

سيكا به دنبال برقراري ارتباط نزديك با بخش خودرو در آمريكاي لاتين است و در اين راستا، كارخانه جديدي براي محصولات چسب و صداگيري در سائوپائولوي برزيل راه‌اندازي می‌کند. امروزه، بيش از 25 ميليون وسيله نقليه ايمن و محكم در سرتاسر دنيا با چسب‌های شركت سيكا توليد می‌شوند و سیستم‌های صداگيري شركت باعث كاهش 30 درصدي صداي داخلي خودرو می‌شوند.

كارخانه جديد در سائوپائولو، به همراه مركز فناوري مجاور آن، می‌توانند انواع چسب‌ها و محصولات صداگيري را براي بازار خودرو در ناحيه آمريكاي لاتين توليد كنند. اين محصولات در كاربردهاي مختلف از جمله كاربردهاي صداگيري و درزگیری، كاهش ميزان صداي خودرو، يا اتصال قطعات بدنه خودرو استفاده می‌شوند. فناوري اتصال مزاياي زيادي نسبت به جوشكاري دارد و به صنعت خودرو كمك می‌کند تا به نيازهاي كنوني بازار خودرو، مانند مقاومت به تصادف، كاهش وزن سازه و استفاده از مواد مختلف در طراحي، پاسخ دهد. به لطف محصولات سيكا، وسايل نقليه ايمن‌تر، سبكتر، بي‌سروصداتر و دوستدار محيط زيست شده‌اند.

دِيو جونز، رئيس بخش خودروي جهاني در سيكا: «بعد از خريد موفق شركت كول‌اوتو در سال 2011، ما همچنان متعهد به صنعت خودرو در اين ناحيه باقي مانده‌ایم و سرمایه‌گذاری‌های بيشتري در زمينه توسعه سبد محصولات و ظرفيت توليد خود انجام داده‌ایم. به عنوان توليد كننده عمده بازار، خود را وقف عرضه محصولات جديد به مشتريان محلي کرده‌ایم. باعث افتخار است كه بتوانيم محصولات توليدي خود در برزيل را به خودروسازان بين‌المللي، مانند فيات كرايسلر، فورد، جنرال موتور، فولكس واگن و تويوتا عرضه كنيم.»