خريد توليد كننده آمريكايي الیاف بتن توسط سيكا

خريد توليد كننده آمريكايي الیاف بتن توسط سيكا‏

سيكا شركت صنايع FRC، توليد كننده الیاف در توسكالوساي آلاباما، را خريداري می‌کند. اين شركت انواع فيبرهاي پلي پروپيلن سنتزي و فولادي را براي استفاده در بتن توليد می‌کند. اين خريد باعث رشد در ناحيه آمريكا و تقويت بيشتر سيكا به عنوان توليد كننده مصالح ساختماني می‌شود.

سرعت رشد بازار آمريكا در بخش فيبرهاي بتن از رشد كلي بخش ساختمان‌سازي بيشتر بوده است و اين مساله به توجهات بيشتر به تقويت بتن با الیاف ساختاري مربوط می‌شود.

الیاف بتن شركت صنايع FRC و افزودنی‌های رنگي بتن شركت اِل. اِم. اسكوفيلد (كه امسال خريداري شد) كاملا با افزودنی های بتني سيكا همخواني دارند و به سيكا آمريكا امكان می‌دهد تا سبد محصولات كاملي از افزودنی‌های بتن را به مشتريان عرضه كند. سيكا با توسعه محصولات خود قادر خواهد بود تا به مشتريان جديدي دست يابد و در پروژه‌های مهم بيشتر دخيل شود.

كريستوف گانز، مدير منطقه‌ای آمريكاي شمالي: «خريد شركت صنايع FRC يك اقدام مثبت در زمينه تجارت شركت سيكا است و از تداوم رشد شركت در راستاي استراتژی 2018 حمايت می‌کند. ورود كاركنان FRC به گروه سيكا را خوش‌آمد می‌گوییم و مشتاق افزايش همکاری‌ها با آن‌ها هستيم.»