خريد شركت اتريشي توليد كننده سیستم‌های آب‌بندي توسط سيكا

خريد در اتريش

سيكا شركت بيتبائو دور را، كه توليد كننده سیستم‌های آب‌بندي در اتريش است و در دفتر مركزي آن در شهر اينزبروك قرار دارد، می‌خرد. اين معامله توسط مراجع بازار آزاد اتريش تایید شده است. سبد محصولات اين شركت شامل سیستم‌های كامل آب‌بندي مورد استفاده در بام، ساختمان‌ها و كاربردهاي مهندسي عمران می‌شود. اين شركت 85 نيروي اداري دارد و فروش آن، در سال تجاري گذشته، به 50 ميليون فرانك سوييس رسيد.

قطب علمي اروپاي مركزي براي سیستم‌های آب‌بندي بر پايه قير

خريد شركت بيتبائو دور، سهامي خاص، به سيكا امكان می‌دهد تا سبد محصولات خود را توسعه دهد. هر دو شركت از فرصت رشد ايجاد شده در اثر توسعه کانال‌های توزيع و افزايش مشتري بهره می‌برند. سيكا می‌تواند در آينده، محدوده‌ای وسيع‌تر از سیستم‌های آب‌بندي بادوام و با كيفيت بر پايه لایه‌های قيري اصلاح شده با پليمر را به مشتريان خود عرضه كند.

شركت خصوصي بيتبائو دور 150 سال پيش تاسيس شد و به تامين کننده‌ای معتبر در زمينه سیستم‌های آب‌بندي تبديل شده است. محصولات با كيفيت اين شركت در بام‌های تخت و شيرواني‌ها، پل‌ها و پارکینگ‌ها، و ساير كاربردهاي مهندسي عمران استفاده می‌شوند. دفتر مركزي، انبار مركزي و كارخانه توليدي اين شركت در شهر اينزبروك قرار دارند. اين شركت سه مركز توزيع ديگر در وين، گراتز و لينز دارد و از اين طريق می‌تواند عرضه محصولات خود به سرتاسر اتريش و صادرات آن‌ها به كشورهاي همسايه را تسهيل كند.

پائول شولر، مدير منطقه‌ای EMEA: «به لطف خريد شركت توليد كننده محصولات ساختماني قيري و سیستم‌های كامل آب‌بندي، سيكا می‌تواند محصولات متنوع‌تري به مشتريان خود عرضه كند. به واسطه موقعيت مركزي، واحد تحقيق و توسعه بسيار ماهر، و ظرفيت توليد قابل توسعه اين شركت، سيكا مكان جديدي به عنوان «قطب علمي اروپاي مركزي» براي سیستم‌های آب‌بندي قيري تاسيس خواهد كرد. ورود تمام كاركنان بيتبائو دور به سيكا را خوش‌آمد می‌گوییم و مشتاق همكاري بيشتر براي توسعه هر چه بيشتر امور تجاري مشترك هستيم.»