خريد توليد كننده اصلي درزگیر و چسب در تركيه توسط سيكا

سيكا شركت اِي بي سي سيلنتز را خريداري كرده است. اين شركت تركيه‌اي در زمينه توليد انواع درزگیرها و چسب‌ها فعاليت دارد. اين خريد باعث تقويت موقعيت سيكا در بازار تركيه می‌شود و سيكا را به عرضه كننده اصلي محصولات مورد استفاده براي تكميل فضاي داخلي ساختمان تبديل می‌کند.

شركت اِي بي سي سيلنتز، نام تجاري معتبري در بازار ساخت و ساز تركيه است و حضوري قوي در بخش توزيع دارد. دفتر مرکزی اين شركت در استانبول واقع است و انواع درزگیرها و چسب‌ها را توليد می‌کند. خريد اين شركت نه تنها باعث تقويت ارائه خدمات به مشتريان در تركيه می‌شود، بلكه مركز توليد و توزيع محصولات براي خاورميانه و آفريقا نيز خواهد بود و زنجيره توزيع در اين منطقه را تقويت می‌کند. افزايش تنوع محصولات و ارتقاي دسترسي به كانال‌هاي توزيع حرفه‌ای باعث می‌شود هر دو شركت از فرصت‌های بي نظير فروش متقابل بهره ببرند.

ايوو شادلر، مدير منطقه‌ای EMEA: «اين خريد، بستري مناسب را براي ما فراهم می‌آورد تا تجارت درزگیرها و چسب ها را، علاوه بر تركيه، در خاورميانه و آفريقا نيز توسعه دهيم. ورود كاركنان جديد را به گروه سيكا خوش آمد می‌گوییم و مشتاق همکاری‌های بيشتر با آن‌ها هستيم.»