سمینار مقاوم سازی – سنندج، ایران

سمینار مقاوم سازی – سنندج، ایران

در مرداد ماه سال 1395، شرکت سیکا پارسیان با همکاری نماینده ی خود در شهر سنندج، در سمینار مقاوم سازی ترتیب داده شده توسط سازمان نظام مهندسی این شهر، به عنوان حامی شرکت کرده و با حضور در نمایشگاه جانبی این سمینار و همچنین ایراد سخنرانی توسط یکی از کارشناسان فنی ارشد مجموعه پدرام صادق، به تقویت جایگاه برند سیکا در میان جامعه مهندسین و کارشناسان خبره ی ساختمانی در این شهر پرداخت.

طیف کاملی از راهکارهای مقاوم سازی سیکا به طور جامع و کامل در این سمینار برای حدود 300 نفر شرکت کننده ارائه گردید و همچنین طی یک روز کامل در نمایشگاه جانبی نیز به سوالات فنی شرکت کنندگان توسط کارشناسان فنی سیکا، پاسخ داده شد.

سیکا شرکتی پیشرو در فرآوری مواد اولیه ی استفاده شده در درز گیری،  لرزه گیری، سیستم های تقویت کننده و محافظت کننده های ساختمان می باشد. خطوط تولید کارخانه های سیکا، افزودنی های بتن با کیفیت بسیار بالا، ملات های تخصصی، درزگیر ها، چسب های صنعتی ، لرزه گیرها و مواد تقویت کننده، سیستم های مقاوم سازی ساختمان، کف پوش های صنعتی و انواع سیستم های آب بندی و پوشش بام ها را شامل می شود.

امروز، شرکت سیکا، پیشرو در تکنولوژی و بازار های محصولات شیمیایی خاص ساختمان و صنعت می باشد و مجموعه ی کاملی از سیستم ها و راهکارها را ارائه می دهد.