سمینار نفت، گاز و پتروشیمی-عسلویه، ایران

سمینار نفت، گاز و پتروشیمی

در اردیبهشت 1396 برای اولین بار در ایران، سمینار راهکارهای تخصصی سیکا در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی برای مشتریان فعلی و بالقوه سیکا در منطقه ی پتروشیمی ایران، در عسلویه برگزار شد. این سمینار شامل بخش های مختلف آموزشی بود که شامل: مقدمه عمومی درباره ی سیکا (We Are Sika)، راهکارهای مقاوم سازی، آب بندی، گروت ریزی، پوشش های محافظتی، تاف ان ناف( Tuff “N” Nuff) و تعمیر و ترمیم پیشرفته ی بتن می شد.

سخنرانانی که از شرکت سیکا در این سمینار حضور داشتند: دکتر آندره کورتل(مدیر عامل)، آیدین خواجه پور(مدیر بخش تعمیر، ترمیم و مقاوم سازی) و پدرام صادق(مدیر آب بندی)، شهرزاد مهدوی(مدیر اجرایی بازاریابی و تبلیغات) و همچنین اسلام بیسار(Islam Bisar)، مدیر فروش نفت، گاز و پتروشیمی امارات متحده عربی، برای پشتیبانی فنی بیشتر در سمینار حضور داشت.

مفتخریم که اعلام نماییم محتوای سمینار رضایت تمام شرکت کنندگان را جلب کرد چرا که تمام نکات فنی را پوشش داد و همچنین تمام سوالات شرکت کنندگان توسط کارشناسان فنی ما پاسخ داده شد. بعلاوه حضور سیکا در سطح مدیریت در این سمینار نقطه قوتی برای تضمین موفقیت بیشتر سیکا در این منطقه محسوب شد.

سیکا تلاش می کند حضور خود را در سراسر ایران روز به روز بیشتر کند و با حضور کارشناسان محلی و بین المللی خود در کنار مشتریان تجاری اش، به اعتمادسازی می پردازد.