سیکا آمریکا: جدیدترین تکنولوژی بام های پایدار برای محیط های حساس

سیکا آمریکا آخرین نوآوری خود را در بخش پوشش بام مسطح به نمایش گذاشت، یک ممبران تک جزئی، خودچسبنده، برچسبی و کاملا منحصر به فرد که بدون نیاز به هیچ پرایمری به سطح بام می چسبد. نصب  سریع و آسان و کاهش خطرات احتمالیِ استفاده از چسب ها و پرایمرها از ویژگی این تکنولوژی بوده که باعث اعتماد و انتخاب پیمانکاران و متخصصین می شود.

فناوری بام های پایدار برای محیط های حساس:

با استفاده از این تکنولوژی جدید، ممبران نیازی به پرایمر ندارد و از ترکیبات آلی (VOCs) عاری است. این نه تنها باعث می شود که فرآیند نصب به طور قابل توجهی سریعترانجام شود، بلکه از نظر سلامت و ایمنی پیمانکار و مشتری بسیار مناسب بوده و از آلودگی محیط زیست نیز می کاهد. عدم وجود VOC به این معنی است که سیستم جدید به ویژه برای محیط هایی حساس مانند بیمارستان ها، مدارس و دیگر ساختمان های عمومی که ممکن است هنگام نصب بام مورد استفاده قرار بگیرند مناسب است.

دین گرادی، مدیر محصول سیکا در مورد ممبران های تک جزئی گفت: “این سیستم بام جدید با گوش دادن به مشتریان و پیدا کردن نیاز واقعی آن ها متولد شد. به عنوان رهبر بازار مهم است که به طور مداوم بازار را ارزیابی کنیم و فن آوری های جدید را در جهت بهبود فرایند نصب، ایمنی و پایداری محصولات بام، ارتقاء دهیم. ما شرکتی نیستیم که به محصولات فعلی و موجود خود اکتفا کنیم، و معرفی این محصول جدید خود چسبنده ممبرانیِ بام، گواهی بر این موضوع است. و این صنعتی است که اولا بسیار سریع و ساده بوده و در عین حال به معماران و مشتریان بابت ایمنی و مقاومت این سیستم بام اطمینان مورد نیاز را می دهد.