ماموریت سیکا کارخانه جدید ملات در کامرون

سیکا در حال حاضر حضور خود را در غرب آفریقا گسترش داده و عملیات خود را در یک مرکز جدید برای ملات در کامرون آغاز می کند. پس از تأسیس شرکت تابعه محلی در سال 2016 و افتتاح کارخانه افزودنی بتن در سال 2017 ، این شرکت اکنون در حال سرمایه گذاری در یک مرکز تولید ملات جدید است. در کل ، سیکا دارای 22 کارخانه در قاره پر رشد قاره آفریقا است. در سال تجاری کنونی سرمایه گذاری های جدیدی در مصر و سنگال مشاهده شده است.

سیکا از کارخانه جدید محصولات ملات خود ، واقع در شهر اصلی دوالا ، برای گسترش سبد محصولات خود و عرضه به مشتریان در بازار ساختمانی کامرون استفاده می کند. صنعت ساختمان سازی این کشور جهت سرمایه گذاری در زیرساخت ها و ساخت مسکن به صورت پویا در حال توسعه است. پروژه های بزرگ زیرساختی که با محصولات سیکا تحقق یافته است شامل استادیوم های ورزشی ، پروژه مرکز خرید بزرگ  Douala و پروژه پارک تجارت و امکانات تصفیه آب و تأمین آب آشامیدنی که در سراسر کشور ساخته می شوند.

مدیر منطقه : ” ما به طور مستمر مشاغل خود را در قاره آفریقا گسترش می دهیم و قویترین نرخ رشد را در منطقه EMEA ثبت می کنیم. در چهار سال گذشته ، ما هر سال به طور متوسط 22 درصد فروش را افزایش داده ایم. سرمایه گذاری های ما درجهت توسعه نفوذ در بازار آفریقا ، جایی که رونق در صنعت ساخت و ساز با رشد بالای جمعیت همراه با روند شهرنشینی و تحولات بزرگ ایجاد می شود ، می باشد.”

رونق ساخت و ساز در کامرون

طبق پیش بینی ها ، انتظار می رود صنعت ساخت و ساز کامرون در سال 2019، 8.4٪ رشد داشته باشد و رشد سالانه آن تا سال 2028 به طور متوسط 7.4٪ باشد. این بدان معنی است که بازار ساخت و سازهای این کشور با بالاترین رشد در غرب آفریقا است.