سیکا موقعیت خود را در بازار پوشش بام و آب‌بندیِ مکزیک ارتقا می‌دهد.

سیکا بر سر تملک دارایی‌های گروه صنعتی آلسی در مکزیک با این گروه به توافق رسیده است. در نتیجه این کار، سیکا دامنه‌ی خدمات پوشش بام و آب‌بندی را گسترش خواهد داد و برای خدمات‌دهی بهتر در منطقه‌ی کلان‌شهر مکزیکوسیتی، تولیدش را در این منطقه افزایش می‌دهد.

 اضافه شدن برندهای معروف گروه صنعتی آلسی، موقعیت سیکا را در مدیریت پروژه‌ های کلیدی و فروش تخصصی تقویت خواهد کرد. محصولات تولیدی این دو شرکت مکمل یکدیگرند و این امر به سیکا اجازه می‌دهد جایگاه‌های اول و دوم بازارهای ممبران های قیری و ممبران های مایع در بازار رو به رشد مکزیک را از آن خود کند. بعلاوه، اضافه شدن امکانات تولید در نزدیکی مکزیکوسیتی موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برای این شرکت فراهم می‌کند که کاملاً در راستای راهبرد شرکت برای گسترش حضور و توسعه‌ی زنجیره‌ی تأمینش در بازارهای رو به رشد است.

وازکر، مدیر منطقه‌ای آمریکای لاتین: «اکنون در کانال‌های توزیع فروش موقعیت خوبی داریم و اضافه شدن این برندهای معتبر نفوذمان در پروژه‌های کلیدی را افزایش خواهد داد و از راهبرد رشدمان پشتیبانی خواهد کرد. همچنین، با این ظرفیت اضافه تولید، سیکای مکزیک قادر خواهد بود سبد محصولات تولید‌شده‌ی محلی‌اش را در زمینه‌ي پوشش بام و آب‌بندی گسترش دهد. آغوش ما به روی کارکنان جدید در تیم سیکا باز است و به دنبال رشد شرکت با همکاری یکدیگر هستیم».