سیکا شعبه محلی در هندوراس تأسیس می‌کند

سیکا از طریق تأسیس شعبه محلی جدیدی در هندوراس، در حال پی‌ریزی بنیان‌هایی برای رشد بیشتر در منطقه‌ی آمریکای مرکزی است. این شعبه‌ی محلی جدید موجب تسریع عرضه‌ی محصولات سیکا به مشتریان و وسیع‌تر شدن طیف محصولات ارائه‌شده می‌شود.

 این شعبه محلی جدید به سیکا امکان می‌دهد طیف محصولات خود در بخش‌های ساخت‌وساز تجاری و خصوصی در هندوراس را گسترش دهد و موقعیتش را در این بازار رو به رشد تقویت کند. هردوی این بخش‌ها از رشد سریعی برخوردارند و پروژه‌های مهم متعددی در مراحل مختلف طراحی یا اجرا دارند.

گریستوف گانز، مدیر منطقه‌ای قاره‌ی آمریکا: «این شعبه محلی جدید ما را قادر می‌سازد روش تأمین و واردات محصولات از شبکه‌ی سیکا را بهینه کنیم و از طریق ارائه‌ی قیمت‌های رقابتی و نزدیکی مکانی بیشتر به مشتریان رشدمان را در بازار ادامه دهیم. سیکا هم‌اکنون شرکت شماره یک در آمریکای لاتین است و افتتاح شعبه‌ی محلی در هندوراس به تحکیم این موقعیت منجر خواهد شد».

سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌ها رشد را افزایش می‌دهد

هندوراس، با جمعیتی بیش از ۹ میلیون نفر، دومین کشور بزرگ آمریکای مرکزی است. پیش‌بینی‌های میان‌مدت حاکی از رشد سالانه‌ی اقتصادی بیش از ۴ درصد در این کشور است. این کشور در حال سرمایه‌گذاری عظیم در بخش نساجی، گردشگری و پروژه‌های زیرساختی -همچون راه‌آهن، فرودگاه جدیدی در نزدیکی پایتخت و بندرگاهی برای کانتینرهای حمل‌ونقل دریایی در پورتو کورتز در ساحل شمالی هندوراس- است.