سیکا رهبری بازار آمریکا در اتصالات انبساطی ساختمانی را به دست می‌گیرد

سیکا شرکت امسیل جوینت سیستمز، پیشرو در بازار آمریکا در زمینه‌ی توسعه و ساخت محصولات مشترک ساختاری برای ساخت‌وسازها و بازسازی‌های جدید، را به تملک خود درآورده است. با این تملک، شرکت قادر به ارائه‌ی گسترده‌ترین طیف محصولات چسب ها و درزگیرهای موجود در بازار ساخت‌وساز آمریکای شمالی خواهد بود. فروش سالانه‌ی امسیل ۴۰ میلیون فرانک سوئیس است.

 امسیل، در نزدیکی بوستون، شرکتی آمریکایی با برندی قدرتمند و پیشرو در بازار ساخت‌وساز و پیمانکاران آمریکای شمالی است. این شرکت شرکتی فناوری‌محور است و به تولید محصولات باکیفیت، خدمات مشتریان فوق‌العاده‌ و راه‌حل‌‌های نوآورانه‌اش در تولید درز‌های انبساطی ساختاری در ساختمان‌ها، ورزشگاه‌ها، پارکینگ‌ها و تأسیسات زیرساختی شهرت دارد. تملک آن به‌خوبی طیف محصولات چسب و درزگیری سیکا را تکمیل می‌کند و فرصت‌های فروش گسترده‌ای برای سایر فناوری‌های سیکا فراهم می‌کند. امسیل با تولید محصولاتش در تورنتوی کانادا و وست‌برو در ماساچوست، از نظر جغرافیایی موقعیت بسیار خوبی برای تأمین بازار آمریکای شمالی دارد.

گریستوف گانز، مدیر منطقه‌ای آمریکای شمالی: «تملک امسیل کاملاً با راهبرد رشد ما در آمریکای شمالی همخوانی دارد. این تملک امکان دسترسی به پیمانکاران جدید را فراهم می‌کند و به‌این‌ترتیب، شرکت‌ بهتر می‌تواند در پروژه‌های کلیدی نفوذ کند. در فناوری‌ها و محصولات ترکیبی سیکا و امسیل شاهد هم‌افزایی چشمگیری هستیم. در سیکا، باافتخار پذیرای تیم موفق امسیل هستیم و بسیار مشتاقیم کار را با همکاری هم به‌پیش ببریم».