نمایشگاه روز بتن 2016

همایش و نمایشگاه روز بتن

سیکا پارسیان درمهرماه سال 1395، برای اولین بار در رویداد روز بتن شرکت کرد. این رویداد یک رویداد مهم و محبوب سالانه در میان همه شرکت ها، مهندسین و معماران فعال در بازار ساخت و ساز در ایران است. این رویداد 2 روزه، ترکیبی از چندین سمینار علمی و همچنین یک نمایشگاه موازی می باشد که توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می گردد. شرکت سیکا به عنوان حامی برنزی در این رویداد شرکت کرد و با حضور در نمایشگاه جانبی این برنامه، طیف وسیع محصولات و راهکارهای خود را در بخش های مختلف همچون: افزودنی های بتن، آب بندی، کفپوش های صنعتی و مقاوم سازی به بازدیدکنندگان ارائه داد.  بار دیگر ما به عنوان مجموعه سیکا حضور قوی و صادقانه خود را در کنار همۀ همکاران و مشتریان خود نشان دادیم. هدف سیکا همواره “اعتماد سازی” در میان مشتریان اش است.

سیکا شرکتی پیشرو در فرآوری مواد اولیه ی استفاده شده در درز گیری،  لرزه گیری، سیستم های تقویت کننده و محافظت کننده های ساختمان می باشد. خطوط تولید کارخانه های سیکا، افزودنی های بتن با کیفیت بسیار بالا، ملات های تخصصی، درزگیر ها، چسب های صنعتی ، لرزه گیرها و مواد تقویت کننده، سیستم های مقاوم سازی ساختمان، کف پوش های صنعتی و انواع سیستم های آب بندی و پوشش بام ها را شامل می شود.

امروز، شرکت سیکا، پیشرو در تکنولوژی و بازار های محصولات شیمیایی خاص ساختمان و صنعت می باشد و مجموعه ی کاملی از سیستم ها و راهکارها را ارائه می دهد.