نوآوری سیکا در چسب های ساختاری

در هيچ برهه‌ای از زمان مانند امروز در جهان به سرعت نياز نبوده است. این مسأله براي خودروسازان نيز صدق می‌کند. اتصال ساختاری را به راحتي می‌توان با ساير روش‌های اتصال تلفيق كرد. انعطاف‌پذيري، دوام، و كاهش تعداد نقاط در جوشكاري نقطه‌ای، تنها تعدادي از مزايايي هستند كه با استفاده از اتصال ساختاری و فناوري درزگیری بدست می‌آیند.

سيكاپاور ( ®SikaPower)

درزگیرها و چسب‌های سيكاپاور از جمله محصولات بر پايه فناوري هيبريد اپوكسي هستند كه با حرارت گيرش می‌یابند. اين فناوري، محدوده‌ای وسيع از درزگیرها و چسب‌ها را در مرحله جوشكاري اسكلت خودرو شامل می‌شود كه براي مصارفي از جمله ضدلرزش، Hem flange و كاربردهاي ساختاری تا جوش‌های نقطه‌ای مقاوم به تصادف استفاده می‌شوند.

اتصال قطعات فضاي داخلي

طراحي فضاي داخلي معيار بسيار مهمي هنگام خريد خودرو است. فناوري اتصال براي فرايندهاي لمینت سازی و مونتاژ باعث ايجاد ظاهري جذاب و چشم نواز می‌شود و در عين حال با نيازهاي فني براي اتصال اين قطعات (مانند مقاومت به آب و هوا، آلايندگي كم و فرآوري آسان) مطابقت دارد.

سيكامِلت ( ®SikaMelt)

امروزه، تركيب ABS و فويل PVC از چالش برانگيزترين اتصالات است. توليدات اخير ما با سخت‌ترین استانداردهاي آب و هوايي مطابقت دارند. سطوح PP را می‌توان، بدون نياز به آماده سازی، با فناوري پلي اولفين سيكاملت متصل كرد این محصول حوزه‌ای جديد در روش‌های اتصال می باشد.

سيكافورس ( ®SikaForce)

سيكافورس براي اتصال صفحات ساندويچي كاربرد زیادی دارد. اين چسب استحكام بالايي داشته و استفاده از آن آسان است، در نتيجه باعث افزايش سرعت و كارايي فرايند مونتاژ می‌شود

سيكادور ( ®Sikadur)

براي اتصال تیغه‌های توربین، چسب اپوكسي سيكادور قدرت بالا و سختی عالی به همراه سرعت بالاي فرايند اجرا و گیرش از ديگر مزاياي اين چسب هستند.